08 / 06 / 2023

Axis İstanbul'un yüzde 10 indirimli A Plus kampanyası!

Axis İstanbul'un yüzde 10 indirimli A Plus kampanyası!

Firma: Sur Yapı

Proje: Axis İstanbul

Sur Yapı tarafından başlatılan Axis İstanbul projesinin satış süreci devam ediyor. Yüzde 10 indirim ve 60 ay vade farksız ödeme avantajlarıyla Aralık 2016'da teslim edilecek.Axis İstanbul projesindeki ofisler 90 ile 210 metrekare arasında değişirken, projede 7 bin 500 metrekareye kadar birleştirilebilir ofis alanları yer alıyor.


Bayrampaşa  Axis İstanbul  projesi ulaşım araçlarıyla Atatürk Havalimanı, Taksim-Mecidiyeköy-Levent, Üsküdar-Kadıköy-Kartal, Aksaray-Yenikapı-Sultanahmet-Sirkeci gibi güzergahlara ulaşım olanakları mevcut.


Hobi ve oyun odası, sinema ve toplantı salonları, oturma terasları ve geniş lobi alanlarına sahip Axis İstanbul projesinde AVM, spor salonu, arşiv odası, print center, kat bahçeleri, kafeler, restorantlar da yer alıyor.


2016 yılının Aralık ayında teslim edilmesi planlanan Bayrampaşa Axis İstanbul projesinde ofis fiyatları 320 bin dolardan başlıyor. Axis İstanbul Ofis projesi kapsamında "A Plus kampanya" ile yüzde 10 indirim ve 60 ay vade farksız ödeme imkanı sağlanıyor.


Sur Yapı Axis İstanbul Ofis

Adres: Topçular Mah. Osman Gazi Cad. Bayrampaşa Metro İstasyonu Yanı  Eyüp / İstanbul


Axis İstanbul satış ofisi iletişim

Telefon: 444 5 787- (0212) 565 64 48 - 49

Web: http://www.axisistanbul.com.tr/

Merve SİNOP/Emlakkulisi.comprojeye sor


https://www.ticarethaneistanbul.com/


Geri Dön