26 / 03 / 2023

Axis İstanbul fiyat

Axis İstanbul fiyat

Axis İstanbul paha biçilmez lokasyonu, modern ulaşım ağlarının sağladığı avantaj ile Çağlayan Adliyesi, Bakırköy Adliyesi ve Anadolu Adliyesi’ne ulaşım kolaylığıyla dikkat çekiyor.

Axis İstanbul A plus ofislerde 48 ay vade farksız ödemelerle!

Sur Yapı ve Hayat Holding imzasıyla, İstanbul’un önemli ticaret bölgesinin kalbi Edirnekapı’da hayata geçecek olan Axis İstanbul Ofis ve Alışveriş Merkezi’nde satışa sunulan A plus lüks ofisler, Haliç ve şehir manzarası ile dikkat çekiyor.

Sur Yapı Axis İstanbul fiyatlar!

Konum bilgisine göre Adalet Sarayı'na 6 dakika kadar uzaklıkta bulunan proje 120 aya kadar taksit sağlanıyor. Sur Yapı Axis İstanbul fiyatlar 948 bin 300 TL'den başlıyor.

Axis İstanbul Bayrampaşa ödeme koşulları!

Lokasyon bilgisine göre Vatan Caddesi-Aksaray'a 2 dakika uzaklıkta bulunan projede ofis alanları 74 metrekareden başlıyor. Axis İstanbul Bayrampaşa ödeme koşulları kapsamında 120 aya kadar vadelendirme sağlanıyor.

Axis İstanbul satış ofisi!

Çağlayan Adalet Sarayı'nda 8 dakikalık mesafede bulunan projede ofis alanları 74 metrekareden başlıyor. Axis İstanbul satış ofisi telefon numarası 444 5 787 olarak belirlendi.

Axis İstanbul'dan ofis alırken kazanmak elinizde!

Konum bilgisine göre Adalet Sarayı'na 6 dakika kadar uzaklıkta bulunan projede ofis alanları 74 metrekareden başlıyor. 'Axis İstanbul'dan ofis alırken kazanmak elinizde' kampanyasıyla satışları devam ediyor.

Axis İstanbul lokasyon bilgisi!

Ofislerin alanlarının 74 metrekareden başladığı projede 2016 yılı Ağustos ayında teslim edilecek. Axis İstanbul lokasyon bilgisi kapsamında Adalet Sarayı'na 6 dakika kadar uzaklıkta yer alıyor.

Axis İstanbul satılık!

Vatan Caddesi-Aksaray' a 2 dakika kadar uzaklıkta bulunan projede ofislerin alanları 74 metrekareden başlangıç gösteriyor. Axis İstanbul satılık ofisler metrobüse 600 metre mesafede hayata geçiriliyor.

Axis İstanbul'dan A Plus kampanya!

Sur Yapı ve Hayat Holding işbirliğiyle hayata geçirilen Axis İstanbul'ta 'A Plus Kampanya' fırsatı sunuluyor. Kampanya kapsamında ofis sahibi olmak isteyenlere yüzde 10 indirim imkânı sağlanıyor.

Axis İstanbul'da 7 bin 500 metrekare satılık ofis!

Bayrampaşa Metro istasyonlarının karşısında konumlandırılmış Axis İstanbul projesinde 7 bin 500 metrekareye kadar birleştirilebilir ofislerle satışa sunuluyor. Ofis fiyatları 320 bin dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Bayrampaşa Axis İstanbul'da kampanya devam ediyor!

Aralık 2016 yılına kadar teslim edilmesi planlanan Bayrampaşa Axis İstanbul Ofisleri'nde kampanya devam ediyor. A Plus Kampanya dahilinde yüzde 10 indirim, 60 ay vade farksız taksit imkanları sağlanıyor.

Bayrampaşa Axis İstanbul'da 7 bin metrekare ofisler!

Metro istasyonlarının karşısında konumlandırılmış Bayrampaşa Axis İstanbul projesi, çeşitli ulaşım olanaklarıyla dikkat çeken projelerden biri. Axis İstanbul projesinde yüzde 10 indirimli ofis satışları devam ediyor.

Axis İstanbul'un yüzde 10 indirimli A Plus kampanyası!

Sur Yapı tarafından başlatılan Axis İstanbul projesinin satış süreci devam ediyor. Yüzde 10 indirim ve 60 ay vade farksız ödeme avantajlarıyla Aralık 2016'da teslim edilecek.

Axis İstanbul fiyatları ne kadar?

İstanbul Avrupa Yakası Bayrampaşa'da hayata geçirilen Axis İstanbul projesi Sur Yapı imzası ile yükseliyor. Projede teslimlerin Aralık 2016'da yapılması planlanıyor. Peki Axis İstanbul fiyatları ne kadar?

Axis İstanbul fiyat Haberi

Axis İstanbul fiyat

Sur Yapı  Axis İstanbul  ofis ve alışveriş merkezinde A plus ofisleri 48 ay vade farksız ödeme fırsatı ile alabilirsiniz. 


Sur Yapı ve Hayat Holding imzasıyla, İstanbul’un önemli ticaret bölgesinin kalbi Edirnekapı’da hayata geçecek olan  Axis İstanbul  Ofis ve Alışveriş Merkezi’nde satışa sunulan A plus lüks ofisler, Haliç ve şehir manzarası ile dikkat çekiyor.  Axis İstanbul  Ofis ve Alışveriş Merkezi, Vatan Caddesi’nde yer alan Anıt Mezarın karşısında paha biçilmez bir lokasyonda yer alıyor. Ön girişinde Bayrampaşa metro istasyonu, arka girişinde Demirkapı metro istasyonu bulunan Axis İstanbul, ayrıca metrobüse sadece 600 metre mesafede bulunuyor. Axis İstanbul’un yanı başında yer alan Bayrampaşa Metro İstasyonu’ndan Eyüp Meydanı’na yapılacak olan füniküler ile Bayrampaşa Metro İstasyonuna çok rahat ve kolay bir ulaşım sağlanacak. Ayrıca hizmete giren,...