Azur Marmara Evleri fiyat!

Azur Marmara Evleri fiyat!

Firma: Batı Beyler Yapı

Proje: Azur Marmara


Beylikdüzü Kavaklı bölgesinde balkonlu ve hamamlı evlerden meydana gelen Azur Marmara projesinde 442 daire ve 100 cadde mağazası bulunuyor..


Batı Beyler Yapı'nın Beylikdüzü Kavaklı'da hayata geçirdiği konut projesi Azur Marmara'da 442 daire ve 100 cadde mağazası bulunuyor. Projede 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire seçenekleri sunuluyor. 

 

30 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Azur Marmara'nın inşaat alanı 120 bin metrekare. Projedeki dairelerin net büyüklüğü ise minimum 90 metrekare olarak belirlendi.


 
Azur Marmara dairelerinde 16 metrekarelik alana sahip balkonlar bulunuyor. Projede daire içinde ayrıca hamam da yapılıyor.


 
İçerisinde Türk hamamu, buhar banyosu, yüzme havuzu gibi alanların yer aldığı  Azur Marmara  projesinde ayrıca kreş, anaokulu, kütüphane, otopark gibi imkanlara da yer verilecek.

 

Azur Marmara'da metrekare birim fiyatı 3 bin 750 TL'den başlıyor. Fiyatlar dairenin büyüklüğüne ve konumuna göre değişebiliyor. Projede firma bünyesinde yüzde 30 peşin 36 ay sıfır faiz veya yüzde 40 peşin 20 ay sonra yani teslimde ara ödeme, kalan tutar 24 ay sıfır faizle ödeniyor. Banka kredili ödemeler Ocak 2018 tarihi itibari ile yapılabiliyor.


 

Telefon : 444 34 14
Web : http://www.azurmarmara.com/
Işıl Seren KESKİN/Emlakkulisi.com

 


projeye sor