Babacan Holding'in ticari üniteleri satışa çıktı!

Babacan Holding'in ticari üniteleri satışa çıktı! Babacan Holding'in ticari üniteleri satışa çıktı!

Babacan Holding tarafından hayata geçirilen "Babacan Premium", "Babacan Port Royal", "Babacan Palace" ve "Crown Deluxe" projelerindeki ticari ünitelerine gösterilen yoğun ilginin ardından, Babacan Port Royal Port Cadde ticari üniteleri 1 milyon 90 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu...Avantajlı fiyat ve ödeme imkanlarıyla inşaat sektöründe bir ilke imza atacak olan Babacan Holding, satışa çıkarılan ticari üniteleriyle yatırımcılara büyük bir ticaret teşviki sunuyor. Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre; Babacan Holding'ten ticari ünitelerin satışına ilişkin açıklama yapıldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Babacan Holding Üst Yöneticisi (CEO) Mehmet Babacan, Babacan Holding tarafından hayata geçirilen "Babacan Premium", "Babacan Port Royal", "Babacan Palace" ve "Crown Deluxe" projelerinde bulanan ticari ünitelere hem yerli hem de yabancı yatırımcıların yoğun ilgi gösterdiğini vurgulayarak, çok yakında teslimleri başlayacak olan Babacan Port Royal projesine yoğun talep sebebiyle Port Cadde ticari ünitelerini 1 milyon 90 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunmaya karar verdiklerini açıkladı. 

- Yüksek prim getirisi

Mehmet Babacan, şöyle konuştu: 

"Beylikdüzü E-5 üzerinde konumlanan Babacan Premium ve Babacan Palace Yeşilköy Atatürk Havalimanı'nın karşısında, Küçükçekmece E-5 üzerinde yükselen Babacan Port Royal, Bahçeşehir Esenkent'te yer alan Crown Deluxe projelerimizde çok sayıda ticari ünitemiz bulunuyor. Hızla gelişen bölgelerde hayata geçirdiğimiz projelerimiz, bulundukları lokasyon itibarıyla her geçen gün daha da değerleniyor.

Babacan Holding olarak böylece yatırımcılara büyük ticaret teşviki sağlıyoruz. Yüksek prim getirisine sahip bu değerli lokasyonlarda yer almak isteyen yatırımcılar her zaman kazançlı çıkacaklardır. Yatırımcılar özellikle çok yakında teslimini de gerçekleştireceğimiz Babacan Port Royal projemizde yer alan ticari ünitelerimizde sunmuş olduğumuz fiyat ve ödeme avantajlarından yararlanmak için fırsatı kaçırmamalı."

Babacan Port Royal'de yüzde 15 indirim fırsatı!