Babacan Palace otel konforunu ev rahatlığıyla birleştirdi!

Babacan Palace otel konforunu ev rahatlığıyla birleştirdi! Babacan Palace otel konforunu ev rahatlığıyla birleştirdi!

Babacan Yapı’nın Esenyurt’ta hayata geçirdiği, Babacan Palace, 298 bin liradan başlayan satış fiyatıyla lüks otel konforu ve saray atmosferini evinizin rahatlığıyla birleştiriyor.Kendi arsaları üzerinde 2002 yılından beri inşa ettiği lüks konut projeleri ile dikkat çeken Babacan Holding, İstanbul Esenyurt’ta, E5 ve metrobüse yürüme mesafesinde bulunan yeni projesi Babacan Palace ile yine sektöre damgasını vuruyor. 


İngiliz ve Osmanlı mimarisinin görkemi ve tarihi dokusunun günümüz teknolojisi ve modern mimarı anlayışıyla bütünleştiği Babacan Palace, 5.000 metrekarelik bir alanda hayata geçiyor. Yapı ve zemin etüdü yapılarak, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen Babacan Palace’de, su, nemden, ısı ve sese kadar yüksek izolasyon sağlayan Prekast cephe sistemi kullanılıyor. 


Uygun Kredi Koşulları ile 298 Bin Liradan Başlayan Daireler 

Çok kısa sürede Orta Doğulu yatırımcıların da göz bebeği olan projede,  66 metrekare ile 287 metrekare arasında değişen ölçülerde 1 + 1, 2+ 1, 3+1 konut tipleri, ultra lüks 5 yıldız otel konsepti ile satışa sunuluyor. 74.90 metrekare 1+1 dairelerin fiyatı 298.000 TL, 131 metrekare 2+1’lerin fiyatı ise 498.000 TL’den başlıyor.  


Projeden daire sahibi olmak isteyenler için aylık 0.99 faiz oranı, 240 ay vade ile banka kredisi veya Babacan Holding güvencesiyle 0 faiz ile 24 aya kadar taksitlendirme imkânları mevcut.


Babacan Palace’deki Ayrıcalıklar

Geniş teraslı, deniz manzaralı suitlerden oluşan yüksek tavan, 1.sınıf iç-dış mimarisi ile otel ve saray atmosferini bir arada bulunduran projede, deniz manzaralı suitlerde ankastreler hediye olarak sunuluyor. 


Ultra lüks standartlarda hizmet sunan Babacan Palace’da ayrıca bölgenin en büyük ve en donanımlı SPA merkezi de bulunuyor. Merkezde bulunan “Tuz Odası”  zararlı toksinlerden temizlenmeye, bağışıklık sisteminin güçlenmesine ve vücudun yenilenmesine yardımcı olacak.


DAIKIN marka VRV merkezi iklimlendirme, ankastre beyaz eşya, ısı pay ölçerin standart olarak sunulduğu projede, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güneşlenme terası, kameralı güvenlik, kapalı otopark, sauna, Türk hamamı, lobi, resepsiyon yer alıyor.Tel: 0212 672 18 81 

Web: http://www.primepalace.com.tr/
Haber Habertürk Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı....
Babacan Yapı'nın İstanbul Esenyurt'ta inşa ettiği Babacan Palace, 5 bin metrekare alanda hayata geçiyor. Projede yer alan 66 ile 287 metrekare arasındaki 1 + 1,2+1, 3+1 konut tiplerinin, 5 yıldız otel konsepti ile satışa sunulduğu belirtildi. 1+1 dairelerin fiyatı 298 bin TL'den, 2+Herin fiyatı ise 498 bin TL'den başlıyor. Daireler, aylık 0.99 faiz oranı, 240 ay vade ile banka kredisi veya 0 faiz ile 24 aya kadar taksitlendirme seçenekleriyle satışa sunuluyor. 
Habertürk