15 / 08 / 2022

Babacan Port Royal fiyatları 279 bin TL'den başlıyor!

Babacan Port Royal fiyatları 279 bin TL'den başlıyor!

Firma: Babacan Yapı

Proje: Babacan Port Royal

Babacan Port Royal projesi toplam 814 konut ve 37 adet ticari birimden meydana geliyor. Projede kendi planınızı kendiniz oluşturabiliyorsunuz...Babacan Port Royal Evleri için teslim tarihi 2019 Eylül olarak planlanıyor.  Babacan Port Royal  projesi toplam 814 konut ve 37 adet ticari birimden meydana geliyor.

İstanbul Sefaköy'de Atatürk Havalimanı'nın karşısında yer alan Babacan Port Royal projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut tipleri bulunuyor.

Babacan Port Royal projesinde; kapalı yüzme havuzu, hamam, masaj odası, play station odası, fitness, sauna, sinema odası, dinlenme odası ve oyun odası gibi imkanlar da olacak.  

Babacan Port Royal Evleri konum olarak, CNR Fuar Merkezi, Dünya Ticaret Merkezi, Bakırköy deniz otobüsü, Ataköy Marina, İSTOÇ, Masko, Kuyumcukent, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi ve Atatürk Olimpiyat Stadı'na yakın, E-5'e 1 dakika ve İDO'ya 10 dakikalık mesafede yer alıyor.    

Babacan Port Royal fiyat listesi!

Port Royal Sefaköy Babacan fiyatları 279 bin TL'den başlıyor. Babacan Port Royal projesinde ödeme planına kendiniz karar verebiliyorsunuz.
 

Tel: 444 2 420   
Web: http://www.babacanportroyal.com/ 
Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.com


projeye sor