Babacan Premium'da 40 bin TL peşinatla!

 Babacan Premium'da 40 bin TL peşinatla!Babacan Holding, yatırımcılarına sunduğu benzersiz fırsatlara bir yenisini daha ekledi. Babacan Premium projesinde 40 bin TL peşinat, 40 ay yüzde 0 faizle hemen taşınma imkanı sağlanıyor. 


Beylikdüzü E- 5 üzerindeki konumu ve tatil köyü konseptiyle bölgenin en prestijli projesi olarak gösterilen Babacan Premium’da faizleri sıfırlayan Babacan Holding,“40 Bin TL Peşinat, 40 Ay Yüzde Sıfır Faizle Hemen Taşın” kampanyası başlattı.

İlk etap teslimlerinin hemen yapıldığı projenin konumu ve donanımının sunduğu yüksek katma değer, yatırımcılar için benzersiz bir fırsat yaratıyor. 


‘’Babacan Premium’da hemen taşın fırsatı’’

Konut sahibi olmak isteyenler ile yatırımcıları güvenilir ve yüksek katma değer sağlayan fırsatlarla buluşturan Babacan Holding, sektördeki canlılığı diri tutmak adına sürdürdüğü öncü yaklaşımını yeni kampanyası ile destekliyor. Yatırımcılarına her dönemde cazip ödeme seçenekleri sunan Holding, E- 5 üzerindeki merkezi konumu ve ulaşım akslarına yakınlığıyla dikkat çeken Babacan Premium’dan daire sahibi olmak isteyenleri benzersiz bir kampanya ile buluşturuyor. Kampanya kapsamında 40 bin TL peşinat, 40 ay yüzde sıfır faizle ödeme ve hemen teslim fırsatı sunuluyor. Yatırımcılar, Babacan Holding güvencesinde güvenilir ve kazançlı yatırımla buluşurken, projenin sahip olduğu tatil köyü konseptiyle de ayrıcalıklı bir yaşama kavuşuyor. 

 Babacan Premium

Mehmet Babacan:
“Hem yatırımcılarımız hem de sektörümüz kazanç sağlayacak”

Babacan Holding olarak yatırımcıları güvenilir ve kaliteli konut projeleriyle buluştururken hayata geçirdikleri kampanyalarla da konut sahibi olmalarını kolaylaştırdıklarına dikkat çeken Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, “Sahip olduğu konumu ve tatil köyü konseptiyle Beylikdüzü’nün en özel projelerinden biri olan Babacan Premium’da başlattığımız yeni kampanya ile yatırımcılarımıza yine cazip bir fırsat sunuyoruz. 40 bin TL peşinat 40 ay yüzde sıfır faizle ödeme seçeneği ile birlikte hemen teslim fırsatı sunduğumuz kampanyamız ile sektördeki canlılığı diri tutmak adına sergilediğimiz öncü yaklaşımımızı sürdürüyoruz. Kampanyamız sayesinde hem yatırımcılarımız hem de sektörümüz kazanç sağlayacak” dedi.

 Babacan Premium

Tatil Köyü Konforunda Yaşam

Toplam 1010 konutun yer aldığı, 28 bin 620 metrekare alan üzerinde inşa edilen Babacan Premium’da farklı alan büyüklüklerine sahip 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor.

 Babacan Premium

E-5’e 100 metre mesafede

Bulunduğu lokasyon itibariyle yatırımcıların dikkatini çeken ‘Babacan Premium’ E-5’e 100 metre, metrobüs durağına 100 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 km mesafede konumlanıyor. Projeden İstanbul Üniversitesi de dahil ve birçok özel üniversiteye toplu taşıma araçlarıyla 10 dakika içinde ulaşmak mümkün.

 

http://babacanpremium.com/