Bağcılar Devlet Hastanesi'ne hiperbarik oksijen merkezi inşa ediliyor!

Bağcılar Devlet Hastanesi'ne hiperbarik oksijen merkezi inşa ediliyor! Bağcılar Devlet Hastanesi'ne hiperbarik oksijen merkezi inşa ediliyor!

2006 yılında hizmete açılan Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne hiperbarik oksijen tedavi merkezi inşa ediliyor, birimin 2017 yılında hizmete açılması planlanıyor...İstanbul Bağcılar'da yer alan ve 2006 yılında hizmete açılan Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne hiperbarik oksijen tedavi merkezi inşa ediliyor, birimin 2017 yılında hizmete açılması planlanıyor.


70 bin metrekareden fazla kapalı alana sahip olan  Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi yılda 2 milyondan fazla hastaya hizmet veriyor.


Bağcılar Devlet Hastanesi bölümleri:


Cerrahi Bilimler:

Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beyin Cerrahi (Nöroşirurji), Çocuk Cerrahisi, Genel Cerrahi, Göz, Kadın Doğum, Kalp Damar Cerrahisi, Kulak Burun Boğaz (KBB), Ortopedi ve Travmatoloji, Patoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Toraks Cerrahisi, Üroloji.


Dahili Bilimler:

Ağız ve Diş Sağlığı, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Aile Hekimliği, Dermatoloji (Cildiye), Endokrinoloji ve Metabolizma, Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Göğüs Hastalıkları, Kardiyoloji, Nefroloji, Nöroloji, Nükleer Tıp, Psikiyatri, Radyasyon Onkolojisi, Radyoloji, Tıbbi Onkoloji


Temel Bilimler:

Biyokimya, Mikrobiyoloji


Yan Dal Bilimleri:

Çocuk Nefrolojisi, Diyaliz, Endoskopi, Gastroenteroloji


Yoğun Bakım Birimleri:

Koroner Yoğun Bakım, Yoğun Bakım Birimlerimiz, Koroner Yoğun Bakım, KVC Yoğun Bakım, Post-Op Yoğun Bakım, Reanimasyon Yoğun Bakım


Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri: 

Telefon +90 (212) 440 40 00

Faks +90 (0212) 440 42 42

Adres: Merkez Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 6. Sokak Bağcılar