29 / 03 / 2023

Bağcılar Mirage Rezidans ödeme planı!

Bağcılar Mirage Rezidans ödeme planı!

Firma: Sur Yapı

Proje: Mirage Rezidans

Toplam 300 milyon TL yatırım bedeliyle yükselen projede 342 adet daire yer alıyor. Bağcılar Mirage Rezidans ödeme planı kapsamında lansmana özel yüzde 10 indirim sağlanıyor.Fiyatların dairelerin metrekare büyüklüklerine bağlı olarak farklılık gösterdiği projede dairelerin tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi.


İstanbul Bağcılar Güneşli lokasyonunda inşa edilen proje toplam 300 milyon TL yatırım bedeliyle yükseliyor. Proje toplam 342 adet daireden meydana geliyor.


Sosyal kullanım alanları arasında projede yüzme havuzu, açık hava ve fitness alanı, yürüyüş ve bisiklet parkurları, çocuk havuzu, güneşlenme ve gölgelik alanları gibi sosyal olanaklar bulunuyor.


Lokasyon bilgisi kapsamında proje E-5 ve Tem Otoyolu'na, Atatürk Havaalanı'na, metroya, metrobüse, Evren Güneşli ve Mimar Sinan istasyonlarına yakın bir bölgede bulunuyor.


Bağcılar  Mirage Rezidans  ödeme planı kapsamında projede lansmana özel yüzde 10 indirim ve tamamı peşin veya peşin +  banka kredili ödemelerde yüzde 10 indirim sağlanıyor. Projede daire fiyatları 276 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 


Tel: 0216 422 65 14

Web: www.suryapi.com.tr

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor

Geri Dön