Bahçeşehir Gölet projesinde son durum!

Bahçeşehir Gölet projesinde son durum!


Bahçeşehir Gölet’inin hemen yanında inşatına başlanılan Bahçeşehir Park AVM'ye 3 bin metrekarelik Survivor parkuru yapılacak. 1 milyon dolarlık parkurla ziyaretçi sayısının daha da artması bekleniyor.


Bahçeşehir Gölet’inin yanı başında inşa edilen Bahçeşehir Park AVM'ye 3 bin metrekarelik Survivor parkuru yapılacak. Bölge halıkının karşı çıktığı Gölet projesindeki detaylar gün yüzüne çıkmaya başladı.

Vatan Gazetesi'nde yer alan habere göre Atmaca Grup, bölgede hem konut hem de ticari birimler inşa edecek. Bahçeşehir Park adındaki alışveriş merkezinde 112 birim bulunuyor. Bahçeşehir Park’a 1 milyon dolar yatırımla ‘Survivor’ alanı inşa edilecek. 3 bin metrekarelik alanda, şirketler arası, aileler arası yarışmalar yapılması planlanıyor.

Önümüzdeki yıl açılması planlanan AVM'nin ayda 1 kişiyi ağırlaması bekleniyor. Atmaca Şirketler Grubu’nun yaptığı projenin alışveriş merkezinin kiralama, işletme ve yönetimini 4A Danışmanlık yapıyor.

4A Danışmanlık’ın sahibi Hüseyin Kurtuluş, “Çevre bölgelerde iş yeri yoğunluğunun yüksek olması hedef profilimizin çoğunluklu çalışan olduğunun gösteriyor. Bu durum sinema, restoran ve eğlence gibi sosyal ihtiyaçlarını karşılamak isteyecek çalışan kesimin geniş bir kitle olduğunun göstergesi”  açıklamasında bulundu.

 

40 BİN METREKARE KİRALANABİLİR ALAN

AVM’lerin vazgeçilemez bir pazar olduğunu söyleyen Kurtuluş, “Bahçeşehir Park AVM, mevcut AVM’lerden farklı bir boyuta sahip. 40 bin metrekare kiralanabilir alana sahip. Gelen ziyaretçilerin açık alanda Survivor yarışmalarını yapacağı parkur, botanikle birleşmiş. Sinemamızda lüks koltuk ve CIP salonlarıyla vizyon filmlerini sunacağız. En iddialı tarafımız film başlamadan önce bıktıran reklamlar kesinlikle olmayacak” diye konuştu.

 

2 KAT BÜYÜTECEĞİZ

Atmaca Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adem Atmaca, gölete bir çivi çakmadıklarını belirterek, “Gölete hiçbir şekilde zarar vermediğimizi aksine rekreasyon ve niş yeşil alanlarla göleti hacmen 2 katı kadar büyüteceğimizi söyleyebilirim” ifadelerini kullandı.