26 / 05 / 2022

Bahçeşehir Park Mfa İnşaat dükkan fiyatları!

Bahçeşehir Park Mfa İnşaat dükkan fiyatları!

Firma: Atmaca Grup-MFA İnşaat

Proje: Bahçeşehir Park

Bahçeşehir Park Mfa İnşaat dükkan fiyatları ve rezidans daire fiyatları haberimizde yer alıyor. Ultra lüks tasarlanan Bahçeşehir Park projesinde 130 daire ve 130 dükkan olacak...
Bahçeşehir Park projesi Atmaca Grup ve Mfa İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.  Bahçeşehir Park  projesi, Bahçeşehir Göleti büyüme alanında inşa ediliyor. Projenin inşaat çalışmaları devam ediyor.


Bahçeşehir Park projesinde ultra lüks rezidans ve dükkanlar olacak. Bahçeşehir Park Mfa İnşaat projesinde 130 adet rezidans daire ve 130 adet ticari ünite yer alıyor. Bahçeşehir Park'ta en küçük daire tipi 4+1 olarak tasarlandı.Bahçeşehir Park Mfa İnşaat dükkan fiyatları!


Bahçeşehir Park Mfa İnşaat dükkan fiyatları metrekare bazında 35 bin TL'den başlayacak. Bahçeşehir Park'ta rezidans dairelerin fiyatları ise 1 milyon 700 bin TL'den başlangıç gösteriliyor.


Bahçeşehir Park Mfa İnşaat projesinde konut teslimlerinin 2017 yılının Eylül ayında yapılması planlanıyor. Bahçeşehir Park projesinde 11 katlı iki konut bloğu olacak.


Bahçeşehir Park Mfa İnşaat dükkan fiyatları!


Tel: 0212 412 12 22

Web: http://www.mfa.com.tr/

Gülcihan YELKENCİ/Emlakkulisi.com
projeye sor