Bakırköy City Kartaltepe teslimleri!

Bakırköy City Kartaltepe teslimleri! Bakırköy City Kartaltepe teslimleri!

Firma: Beyaz İnşaat

Proje: Bakırköy City

Bakırköy City Residence'de dairelerin alanları 87 ile 217 metrekare arasında değişiyor. Proje Beyaz İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Peki Bakırköy City Kartaltepe teslimleri ne zaman yapılacak?9 bin 933 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen  Bakırköy City  Konutları 200 milyon TL yatırım bedeline sahip. Projede 36 ay 0 faiz imkanı ile konut sahibi olunabiliyor. 


Konut tipleri 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak dizayn edilen Bakırköy City Residence İstanbul'un Bakırköy ilçesine bağlı Kartaltepe bölgesinde yükseliyor. Proje  Beyaz İnşaat  imzası taşıyor. 

Bakırköy City Kartaltepe teslimleri!

Kartaltepe Bakırköy City'de 163 tane daire ve 33 tane mağaza bulunuyor. Projede konutların 2017 yılı Haziran ayında teslim edilmesi öngörülüyor. 


Bakırköy City satılık ev fiyatları 2+1 daireler için 1 milyon 187 bin TL, 3+1 daireler için 1 milyon 676 bin TL, 4+1 daireler için 3 milyon TL'den başlıyor. Projede konutların büyüklükleri 87 ile 217 metrekare arasında farklılık gösteriyor. 


Kartaltepe Bakırköy City Evleri'nin sosyal alanları içerisinde; buhar odası, kar odası, çocuk oyun alanları, açık - kapalı dört mevsim yüzme havuzu, fıtness salonu, Türk hamamı, basketbol sahası, tenis kortu, sauna, otopark ve hobi odaları bulunuyor. 

18 soruda Bakırköy City projesi!

Adres: Kartaltepe Mahallesi, Koşuyolu Caddesi, Bakırköy İstanbul


Telefon: 0212 542 41 11

Web: www.bakirkoycity.com.tr

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor