17 / 08 / 2022

Bakırköy Semerkand Line Konutları satış ofisi!

Bakırköy Semerkand Line Konutları satış ofisi!

Firma: Semerkand Yapı

Proje: Semerkand Line Bakırköy

Bakırköy Semerkand Line Konutları satış ofisi adres ve iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. Dairelerin 455 bin TL'den başlayan fiyatlarla satıldığı projede 214 tane daire bulunuyor.Bakırköy-Zuhratbaba'da hayata geçirilen Semerkand Line projesi  Semerkand Yapı  imzası ile hayata geçiriliyor. Projedeki dairelerin teslim işlemleri 2016 yılının Eylül ayında gerçekleşecek.


Semerkand Line Bakırköy'de acil sağlık hizmetleri, vale hizmeti ve fitness center, yüzme havuzu, kuru temizleme, çocuk oyun alanları, spa, kapalı otopark mevcut. 


Toplam 214 tane daireden meydana gelen Bakırköy Semerkand Line Konutları projesinde stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tipleri bulunuyor. 


Semerkand Line Evleri'nde metrekare birim fiyatı 6 bin 700 TL ile 8 bin 700 TL arasında değişiyor. Projedeki dairelerin satış fiyatları ise 455 bin TL'den başlıyor. 


Bakırköy Semerkand Line Konutları projesinde yüzde 25 peşinat ödendiğinde, kalan daire bedeli için 120 aya kadar banka kredisi ile vade yapılıyor. 


Bakırköy Semerkand Line Konutları satış ofisi nerede?

Adres: Zuhratbaba Mah. Zuhratbaba Cad. NO:23 - 27


Bakırköy Semerkand Line Konutları satış ofisi!


Bakırköy Semerkand Line Konutları satış ofisi iletişim 

Telefon: 0212 561 11 21

Web: http://semerkandlinebakirkoy.com/

Esra Nur AÇKI/Emlakkulisi.comprojeye sor