Balance Güneşli projesi teslim tarihi!

Balance Güneşli projesi teslim tarihi! Balance Güneşli projesi teslim tarihi!

Firma: Balance Gayrimenkul

Proje: Balance Güneşli

İçerisinde; konut, rezidans, mağaza ve ofis birimleri bulunan Balance Güneşli projesi teslim tarihi 2015 yılı olması planlanıyor. 17 bin metrekare alana sahip projede satış süreci devam ediyor...

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

İstanbul Avrupa yakası Güneşli bölgesinde yaşama geçirilen Balance Güneşli projesi teslim tarihi hakkında bilgilere geçmeden önce projenin diğer detaylarından bahsedelim. 


Balance Güneşli Basın Ekpres projesinde yer alan ev ve loft ofislerin alanları ise 76 ile 178 metrekare arasında değişiyor. Projede banka kredisi ile konut sahibi olmak mümkün.


Toplam 118 adet plaza ve cadde ofis, 140 adet ev ve loft ofis ve 43 adet mağazadan meydana gelen Balance Güneşli projesi teslim tarihi 1 yıl sonra olması planlanıyor. 


Arsa alanı 17 bin metrekare olarak belirlenen Güneşli Balance projesi, konut, rezidans, mağaza ve ofis birimlerinden oluşuyor. Projede satışlara devam ediliyor. 


Balance Gayrimenkul Güneşli Balance projesinde; fitness, pilates, sauna, buhar odaları, müzik odası, çocuk oyun alanı, cep sineması, parti ve hobi alanları gibi sosyal imkanlar sunuluyor. 


Cadde ofislerinin alanlarının 40 ile 258 metrekare, plaza ofislerin alanlarının 159 ile 1.692 metrekare arasında farklılık gösterdiği Balance Güneşli projesi teslim tarihi 2015 yılı olarak belirlendi. 


Telefon: 0212 447 47 07

Web: balancegunesli.com.tr

Merve AKDOĞAN/Emlakkulisi.com


projeye sor

pus