28 / 03 / 2023

Bankalarda son dakika depremi! Ziraat, Halkbank, ING, Garanti, Vakıf peş peşe açıkladı! Gören inanamadı, koşun bakın!

Bankalarda son dakika depremi! Ziraat, Halkbank, ING, Garanti, Vakıf peş peşe açıkladı! Gören inanamadı, koşun bakın!

İhtiyaç, konut ve taşıt kredi faiz oranları belli oldu. Vatandaşlar, banka banka faiz oranlarını merak ediyor. İşte 28 Ağustos 2022 Halkbank, Vakıfbank, Ziraat, Garanti, Denizbank, ING, QNB Finansbank, İş bankası ve TEB ihtiyaç, konut ve taşıt kredi faiz oranları…İhtiyaç, konut ve taşıt kredi faiz oranları belli oldu. Vatandaşlar, banka banka faiz oranlarını merak ediyor. Halkbank, Vakıfbank, Ziraat, Garanti, Denizbank, ING, QNB Finansbank, İş bankası ve TEB; ihtiyaç, konut ve taşıt kredi faiz oranları açıklandı.

İşte 28 Ağustos 2022 Halkbank, Vakıfbank, Ziraat, Garanti, Denizbank, ING, QNB Finansbank, İş bankası ve TEB ihtiyaç, konut ve taşıt kredi faiz oranları…

8 bin TL 9 bin TL 10 bin TL değil! Emeklilere banka promosyonu hakkında flaş gelişme
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön