Barbaros Valley'de satışlar başladı! Mayıs 2020'de teslim!

Barbaros Valley'de satışlar başladı! Mayıs 2020'de teslim!

Firma: Peska Turizm Yatırım

Proje: Barbaros Valley

Peska Turizm Yatırım A.Ş., Bodrum Yalıçiftlik’te Barbaros Koyu'nda hayata geçirdiği Barbaros Valley'de satışlar başladı..Sera Group’un iştiraki  Peska Turizm Yatırım  A.Ş., Bodrum Yalıçiftlik’te Barbaros Koyu'nda yer alan, 42 özel rezidanstan oluşan lüks yaşam projesi Barbaros Reserve-Bodrum Residences Managed by Kempinski projesi bu yaz teslim ediliyor.

Aynı koydaki yatırımlarına hız kesmeden devam eden Peska Turizm, başladığı 2. Lüks Yaşam Projesi Barbaros Valley'in lansmanını yaparak satışlarını başlattı. 

Mayıs 2020' de teslim edilecek farklı konsepteki 73 rezidanstan oluşan  Barbaros Valley  projesi de tamamlandığında firmanın bu koydaki yatırım tutarı 100 milyon dolara ulaşacak.  

Eşsiz konumuyla Bodrum ruhunu yaşatmak için planlanmış bir proje olan Barbaros Valley, mavi turun başlangıç noktasındaki el değmemiş Barbaros Koyu’nu tepeden görüyor. 

Yılın her mevsimi kullanılmak üzere tasarlanmış ve her odası eşsiz deniz manzarasına bakan Barbaros Valley rezidansları, 600 metre uzunluğundaki koyda mavi bayraklı özel ve doğal kum plajı, kendine özel bahçeleri ve denize yürüyüş mesafesinde bulunuyor.

Yanı başında Kempinski Hotel Barbaros Bay’in ayrıcalıklı dünyası bulunan rezidanslarda ev sahibi olacaklara sadece Bodrum’u ve Ege denizi iklimini yaşamak kalıyor. Barbaros Valley'de rezidans sahibi olanlar aynı zamanda çiftlik sahibi de oluyorlar, Barbaros Farm çiftlik hayatına dair herşeyi; toprağa dokunmayı, çiftlikteki bahçelerde yetiştirilen sebze ve meyve ile beslenmeyi, gezen tavuk yumurtaları ile hazırlanmış köy kahvaltıları ve mutlu çiftlik hayvanları ile vakit geçirmeyi vaad ediyor.

Uluslararası ödüllere sahip Suyabatmaz Demirel Mimarlık (Arif Suyabatmaz-Hakan Demirel) imzası taşıyan Barbaros Valley, özel anlar ve şeçkin komşularla sosyalleşme imkanı sunuyor.

Barbaros Valley de satışlar başladı! Mayıs 2020 de teslim!

Dünyanın 1 numaralı ve en tanınmış peyzaj mimarı İspanyol Fernando Caruncho ile çalışılan bu projede, Akdeniz ve Ege bitkileri ile yapılacak özel düzenlemeler sonucunda gezenler için cennet bahçelerinde dolaşma hissi yaratılmak isteniyor.

Projede, 185 metrekare ve 240 metrekare arasında değişen rezidansların tamamı dublex 2+1 ve 3+1’lerden oluşuyor. İç bahçelere bakan ve cam tavanları sayesinde tamamı gün ışığıyla aydınlanan rezidanslarda doğayla bütünleşmiş bir yaşam sahiplerini bekliyor.

Barbaros Valley de satışlar başladı! Mayıs 2020 de teslim!

Barbaros Valley'de teslimler Mayıs 2020'de teslim edilecek. Benzersiz konumuyla proje değerini artıran, Bodrum'un Yalıçiftlik mevkinde doğasını ve yalınlığını korumayı başarmış eşsiz konumdakibu yatırımın, dünyaca ünlü markaların yeni projeleri ile birlikte değerinin gün geçtikçe daha da artacağı öngörülüyor.


Tel: 0252 311 02 27/ 0212 265 60 00
Web: http://barbarosvalley.com/ontalepformu/

 


projeye sor