Barış Kılıçarslan'dan Gayrimenkul Satışında İkna Yolları eğitimi!

Barış Kılıçarslan'dan Gayrimenkul Satışında İkna Yolları eğitimi!

Endeksa'nın sektörün gelişimine katkı sağlamayı hedefleyen eğitim serisi sektörün önde gelen isimlerinden Barış Kılıçarslan ile Ankara'da sürüyor...


Gayrimenkul danışmanlarına ücretsiz sunulacak eğitimde, sektörün uluslararası uzmanlarından Barış Kılıçarslan gayrimenkul satışında iknaya götürecek ipuçlarını paylaşacak. 18 Nisan 2019 tarihinde Ramada  Ankara  Otel‘de 10:00 ve 14:30 saatlerinde iki farklı oturumda gerçekleştirilecek eğitime katılım için 0850 885 38 85 numaralı telefondan kayıt yaptırılması gerekiyor.

Seminerlerine 350 bini aşkın uzman katıldı

Barış Kılıçarslan, mühendislikle başladığı öğrenim hayatını işletme ile tamamladı. Bilkent Sport International Genel Merkezi’nde Müşteri İlişkileri ve Halkla İlişkiler bölümlerinde çalıştı, yöneticilik yaptı. Altı yıl boyunca Royal Caribbean International şirketinde Kuzey Amerika, Güney Amerika ve Karayipler olmak üzere 24 ülkede müşteri ilişkileri, yiyecek içecek ve satış bölümlerinde çalıştı, yöneticilik yaptı. Miami’de Raidiance Of The Seas Royal Training Academy tarafından açılan eğitim programını tamamlayarak eğitmenliğe başlayan Kılıçarslan, Türkiye’ye dönerek “Sıcak Satış”, “Gayrimenkul Satışı” ve “Motivasyon” alanlarında RE/MAX Türkiye ve İzgören Akademi ile çalıştı. Kılıçarslan, Ahmet Şerif İzgören’den DVK, Anthony Robins’ten UPW, Jack Canfield’dan BTS ve NLP’nin kurucusu Richard Banler’dan Uluslararası NLP Uygulayıcısı eğitimlerini aldı. Türkiye, Kuzey Amerika, Avusturya, Almanya, Yunanistan, Arjantin ve Romanya’da sunumlar yapan Kılıçarslan, 1.900 günden fazla eğitim ve seminerle 180’den fazla kuruma hizmet verdi, sunumlarına 350.000’nin üzerinde kişi katıldı. “Satış, Motivasyon, Gayrimenkul Danışmanlığı ve Lüks Konut Satışı” üzerine Türkiye ve yurtdışında Türkçe ve İngilizce sunumlar gerçekleştiren Kılıçarslan, ayrıca online eğitimler de veriyor. Kılıçarslan‘ın programlarına katılımcı memnuniyetinin %97,4 olduğu belirtiliyor.

Gayrimenkul sektörünün teknoloji odaklı gelişimine katkı sağlamaktan mutluluk duyduklarını ifade eden Endeksa'nın Kurucu Ortağı ve CEO’su Görkem Öğüt, Endeksa sponsorluğunda gerçekleştirdikleri eğitimlerle katılımcılardan pozitif geri bildirimler aldıklarını kaydederek, sektörün gelişimine katkı sağlamaya devam edeceklerini belirtti.