Barış Kılıçarslan, gayrimenkul sektörüne ilişkin önemli ipuçları verecek!

Barış Kılıçarslan, gayrimenkul sektörüne ilişkin önemli ipuçları verecek! Barış Kılıçarslan, gayrimenkul sektörüne ilişkin önemli ipuçları verecek!

RE/MAX Türkiye, gayrimenkul sektöründe çalışan ya da çalışmayı planlayan girişimci adayları için ücretsiz kariyer seminer düzenliyor. Etkinlikte, çok kazananların eğitmeni olarak tanınan Barış Kılıçarslan söz alarak başarı için ipuçları verecek....RE/MAX Türkiye’nin düzenlediği ve katılımın ücretsiz olduğu sertifikalı kariyer semineri, 26 Ocak 2019 Cumartesi günü, Taksim’de bulunan Elite World İstanbul Hotel’de gerçekleşecek.

Saat 12.30’da başlayarak saat 17.00’ye kadar sürecek etkinlikte, çok kazanan danışmanların eğitmeni olarak tanınan Barış Kılıçarslan, gayrimenkul sektöründe çalışmaya ve başarıya yönelik önemli ipuçları verecek.

Gayrimenkul sektöründe kalıcı olmanın yolları, doğru hedef belirleyerek hedefe ulaşmak ve doğru alıcı-satıcı ile çalışmak gibi başlıkların değerlendirileceği seminere, halen sektörde çalışan ya da kendi işini kurarak çalışmayı planlayan herkes katılabiliyor.