Barratt London emlak projelerini tanıtıyor!

Barratt London emlak projelerini tanıtıyor! Barratt London emlak projelerini tanıtıyor!

İngiltere’de gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren Barratt London, Londra’daki emlak projelerini tanıtacak. Tanıtım, 19 Haziran'a kadar devam edecek.

Londra merkezli OXO Investments , İngiltere’nin gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden Barratt London, Etiler Akmerkez AVM de, Londra’daki emlak projelerini tanıtacağı, yatırım, emlak piyasası, alım-satım işlemleri ile ilgili bilgileri paylaşacağı VIP sunum ve tanıtım davetini Ayla Toprak Zengin ve eşi Ömer Zengin’in evsahipliğinde gerçekleştirdi.


Londra emlak tanıtım günleri 8 Mayıs'ta başladı ve 19 Haziran günü ne kadar devam edecek. Sunumu yapılacak olan projeler arasında 360 bin Sterlinden başlayan yeni potansiyel yatırım projelerinden, Londra'nın en gözde semtlerindeki rezidanslara kadar birçok alternatif bulunuyor. 


Tanıtım günleri etkinliğinde yapılacak daire rezervasyonları için özel promosyonlar sunulacak. Barratt London, Londra’da her yıl 2000 in üzerinde yeni ev sunarak, 30 yılı aşan tecrübesiyle pazarda lider bir konut geliştiricisidir. Barratt London, 2009 dan beri her sene kalite ve hizmet ödülü olan 5 yıldızlı konut geliştiricisi ödülünü kazanmaktadır.


Barratt London ve OXO Investments, Londra da yapılan Greenland Place projesi, Grennwich de Enderby Wharf projesi, Düşes Kate ve Prens William’ın oğlu Prens George’un ilk eğitimine başlayacağı Thomas’s Battersea okuluna komşu olan Lombard Wharf projesi ve Westham United futbol kulübü eski stadyum’u üzerine yapılan Upton Gardens projeleri özellikle Türk yatırımcıların gözdesi olarak dikkat çekiyor.www.oxoinvestment.com