30 / 06 / 2022

Başakşehir Avrasya cadde mağazaları açık artırmada büyük ilgi gördü!

Başakşehir Avrasya cadde mağazaları açık artırmada büyük ilgi gördü!

Başakşehir Avrasya projesinde yer alan 47 adet cadde mağazası açık arttırmayla satışa sunuldu. Hafta sonu gerçekleştirilen açık artırmada mağazaların tamamına yakını birkaç saat içinde satıldı.İstanbul Başakşehir'de birbirinden prestijli projelere imzasını atan Fuzul Yapı, Başakşehir Avrasya’daki cadde mağazalarını açık arttırma yönetimiyle 1 Kasım tarihinde satışa çıkardı. Emlak Konut güvencesi ve Fuzul Yapı tecrübesiyle görücüye çıkan 47 adet cadde mağazası için projenin gerçekleştirildiği bölgedeki satışta, 38 alıcı 45 mağazayı birkaç saat içinde satın aldı.

Bölgenin en gözde ticari merkezlerinden biri olması hedeflenen Başakşehir Avrasya Cadde mağazaları, alıcılarına özel 60 ay vade farksız ödeme imkanı sağlanıyor. Çam-Sakura Şehir Hastanesi’nin hemen karşısında inşa edilen projede, hastane ile mağazaları birbirine bağlayacak bir köprünün yapımı için Karayolları Genel Müdürlüğü’ne başvuru yapıldığı da belirtildi.  Projenin teslim tarihinin ise 2023 Haziran olacağı belirtildi.

900 bin TL ile 13 milyon TL arasında satıldılar

Emlak Konut yetkililerinin katılımıyla dgerçekleştirilen açık artırmada en düşük cadde mağaza satış fiyatı 970 bin lira olurken en yüksek satış da 13 milyon 108 lira ile süpermarket olarak kullanılacak bir mağazaya ait oldu.

Ticari hayallerini gerçeğe dönüştürmeyi arzu edenler, iş yerini şık ve prestijli bir caddeye taşımayı düşünenler için Başakşehir Avrasya cadde mağazaları kaçırılmayacak fırsatlar vadediyor. Cadde mağazaları, yüksek kira gelirlerinin yanı sıra, kısa sürede değer artışı sağlama potansiyeli ile yatırımcıların gözdesi olmaya aday.

 

İstanbul Havalimanı'na sadece 15 dakika uzaklıkta

Başakşehir Avrasya, İstanbul Havalimanı’na sadece 15 dakikalık mesafede yer alıyıor. Avrupa’nın en büyük sağlık kompleksi Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’nin karşısındaki ilk proje olma özelliğine sahip olan Başakşehir Avrasya Konutları, İbn Haldun Üniversitesi’nin yakınında olmasının yanı sıra metro durağının da yanı başında olması sebebiyle benzersiz bir konumuyla da dikkat çekiyor.

 

Başakşehir Avrasya Konutları'nda taksit ödemeleri 3. yılda başlıyor!