Başakşehir Bulvar İstanbul ev fiyatları!

Başakşehir Bulvar İstanbul ev fiyatları! Başakşehir Bulvar İstanbul ev fiyatları!

Firma: Özkar - Özülke İnşaat

Proje: Bulvar İstanbul

Başakşehir Bulvar İstanbul ev fiyatları metrekare büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Kredi ödemeleri 1 yıl sonra yapılan proje TOKİ ve Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçiriliyor.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Bulvar İstanbul Konutları İstanbul Başakşehir - Kayaşehir bölgesinde inşa ediliyor. Projede yüzde 10 peşinatta; kalan daire bedeli için kullanılan banka kredisi taksitleri 1 yıl sonra ödenmeye başlıyor.


Satış süreci devam eden Başakşehir  Bulvar İstanbul  ev fiyatları daire tiplerine bağlı olarak değişiyor. Özkar ile Özülke İnşaat imzası taşıyan proje 110 bin metrekare arsa alanına sahip.


Bulvar İstanbul Residence'de butik çarşı, kitap, lounge alanı, çocuk oyun kulübü, göletler, okuma odası, cep sineması, kültür merkezi, çocuk oyun kulübü, göletler, zen bahçeleri, havuzlar, kütüphane, lavanta bahçeleri, lounge alanı, yürüyüş ve koşu alanı gibi ortak yaşam alanlarına yer veriliyor.


TOKİ Bulvar İstanbul Konutları Atatürk Olimpiyat Stadı’na ve metro durağına 1 kilometre,  TEM otoyoluna 5 dakika, ikinci köprüye 20 dakika, Atatürk Havalimanı’na 10 dakika mesafede bulunuyor.


Toplam 1.555 adet konuttan meydana gelen Başakşehir Bulvar İstanbul ev fiyatları 400 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 dubleks, 6+1 dubleks ve 7+1 dubleks daireler yer alıyor. 


Bulvar İstanbul Kayaşehir iletişim

Telefon: 444 66 10 

Web adresi: www.bulvaristanbul.com.tr

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor

pus