Batı Mahal Villaları fiyatları!

Batı Mahal Villaları fiyatları! Batı Mahal Villaları fiyatları!

Firma: Yalçınlar Group

Proje: Batımahal

Mahmutbey gişelere 10 dakikalık mesafede bulunan proje toplam 400 dönüm arsa alanı üzerinde yükseliyor. Projede ilk etap teslimleri 18 ay sonra yapılacak. Batı Mahal Villaları fiyatları 890 bin dolardan satışa sunuluyor.İstanbul Avrupa Yakası Büyükçekmece'de inşa edilen proje  Yalçınlar Group  imzası ile yükseliyor. Projedeki bahçe büyüklükleri 45 metrekare ile 60 meterkare arasında değişiklik gösteriyor.


Sosyal alanları arasında projede masaj odaları, açık ve kapalı yüzme havuzları, sauna, fitness center, Türk Hamamı, kafe, restaurant gibi ortak yaşam alanlarına yer veriliyor. 


Batı Mahal Villaları 3 seçenek sunuyor; Ilara villa seçeneği 647 metrekare, Jasmine villa seçeneği 556 metrekare,  Katie villa seçeneği 526 metrekare olarak dizayn edildi.

 

Toplam 400 dönüm arsa alanı üzerinde hayata geçirilen proje lokasyon bilgisi kapsamında proje havaalanına 20 dakika, TEM’e 5 dakika, Mahmutbey gişelere 10 dakikalık mesafede bulunuyor.


Batı Mahal Villaları fiyatları 890 bin dolar + KDV olarak satışa sunuluyor. Projenin ilk etap teslimleri 18 ay sonra, 2. etap teslimleri 2 yıl sonra, 3. etap teslimleri 3 yıl sonra gerçekleşmesi öngörülüyor.


Büyükçekmece Göl Mevkii, M.Yeşilgül Cad. Pelican Hill Batı Mahal Malikaneleri 34500 Büyükçekmece - İSTANBUL


Tel: 0212 886 19 00

Web: www.batimahal.com

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor