Batı Mahal Villaları'nda büyük mutfak keyfi!

Batı Mahal Villaları'nda büyük mutfak keyfi! Batı Mahal Villaları'nda büyük mutfak keyfi!

Villa yaşamından farklı beklentileri olanların talepleri doğrultusunda projelendirilen Batı Mahal villaları, mutfak keyfini sevenlere geleneksel mutfak tasarımının çok ötesinde bir yaşam alanı sunuyor.Villa yaşamından farklı beklentileri olanların talepleri doğrultusunda projelendirilen Batı Mahal villaları, mutfak keyfini sevenlere geleneksel mutfak tasarımının çok ötesinde bir yaşam alanı sunuyor. Net büyüklüğü 45 ila 60 metrekare arasında değişen Batı Mahal villalarının mutfakları, ada mutfak ve kilerli geniş mutfak bölümünün yanı sıra büyük oturma odası alanıyla yeni bir yaşam konforunu hayata geçiriyor.  


Villa yaşamından beklenen tüm özellikleri müşteri beklentileri doğrultusunda hayata geçiren ve Batılı bir kavram olan 'villanın' tüm özelliklerine sahip olan Batı Mahal villaları, mutfak keyfini sevenlere net büyüklükleri 45 ila 60 metrekare arasında değişen büyük mutfaklarda yeni bir yaşam konforu sunuyor.


Mutfak değil yaşam alanı

Bahçeli yaşamla bütünleşmiş, günlük yaşam odası tarzında tasarlanmış, kiler, ada mutfak ve misafir yemek odasına sürme kapı ile irtibatlı Batı Mahal villalarının salon büyüklüğündeki mutfaklarında 1. sınıf markalar ve ankastre ürünler yer alıyor. Geniş hacimli, yüksek tavanlı ve ferah bir ortam sunan mutfaklar, günlük yemek ihtiyaçlarını karşılanmasının ötesinde oturma odası olarak kullanılabilecek bir yaşam alanı sunması ile fark yaratıyor.  Projelendirme aşamasında müşteri talepleri doğrultusunda tasarlanan Batı Mahal villalarının mutfakları, ada mutfak, kiler ve geleneksel mutfak bölümünün yanı sıra yemek masası ve geniş ailelere özel oturma grubunun bulunduğu bölüm ve bahçeye bir adım mesafesiyle benzerlerinden ayrılıyor.       


Malikane konforu

Büyükçekmece Göl Vadisi’nde hayata geçirilen panoramik göl manzaralı Batı Mahal villaları, 1.700 ila 3.500 m2 arasında değişen geniş bahçeli, 464 m2, 507 m2 ve 586 m2 aralığında brüt, 351 m2, 377 m2 ve 454 m2 net büyüklüğe sahip üç villa modelinden oluşuyor ve fonksiyonel rahatlığı, ferahlığı ve hacimsel büyüklüğüyle malikane konforu ayrıcalığını hayata geçiriyor.  
Web: http://www.batimahal.com/


Haber Dünya Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


Malikanelerinin salon salomanje stilini villa yaşamına kazandıran BatıMahal villalarında salon net büyüklükleri 120,130 ve 156 metrekare arasında değişiyor. Böylece BatıMahal villalarının salon salomanje alanları 3+1 gibi büyük dairelerin net büyüklüğüne karşılık geliyor. 400 dönüm içinde 150 villadan oluşan projede, galeri tavan yüksek yüksekliği 7,2 metre, salon salomanje tavan yüksekliği 2,92 metre,.giriş holü yüksekliği ise 3,15 metre olarak projelendiriliyor. 


Dünya


Haber Bugün Gazetesi'nde şöyle yer aldı;


Büyükçekmece Göl Vadisi'nde inşa edilen BatıMahal projesi, geçmişin görkemli malikanelerinin salon salomanje konforunu villa tarzında sunacak. 

Yalçınlar Group tarafından 90 milyon dolar yatırımla 400 dönüm arazi üzerinde kurulan proje, 150 villadan oluşuyor. Projede yer alan yıllaların salon net büyüklükleri 120,130 ve 156 metrekare arasmda değişiyor. Villaların salon salomanje konumlandırması ise havuz yönünde bahçe ile bağlantılı olarak tasarlanıyor. Villalar, 1700 ile 3 bin 500 metrekare arasında değişen müstakil bahçelere sahip. 


Bugün