Batı Mahal, yeni yol projeleriyle değerlenecek!

Batı Mahal, yeni yol projeleriyle değerlenecek! Batı Mahal, yeni yol projeleriyle değerlenecek!

Yalçınlar Group Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yalçın, yeni yol projeleri sayesinde bölgeden Büyükçekmece merkezine çok daha kolay ve hızlı ulaşım sağlanacağını belirtiyor.Belediye'nin 24 metre genişliğinde ve 7 kilometre uzunluğundaki yol projesinin yıl içinde tamamlanacağını kaydeden Yalçınlar Group Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın, söz konusu iki yol tamamlandığında Büyükçekmece'den Hadımköy gişelerine olan mesafenin 4.5 kilometre yakınlaşacağını belirtiyor. İki yolun faaliyete geçmesinin ardından paralel bir yol ile bölgenin ulaşım ağının tamamlanacağını ifade eden Yalçın, ulaşım mesafesinin kısalması ve trafiğin rahatlaması sayesinde bölge sakinlerinin kent merkezlerine erişiminin çok daha kolay  ve güvenli olacağını dile getiriyor. Yalçın, Belediye'nin yapımına başladığı iki yeni yol projesinin D-100 karayolu ile Hadımköy gişeleri arasında trafik yoğunluğunu yüzde 30 oranında azaltacağını belirtiyor. Yalçın ayrıca, yapılan bu yollar sayesinde bölgenin daha hızlı değerleneceğini de sözlerine ekliyor.   


Göl kıyısından doğayı seyrederek kısa sürede Büyükçekmece merkezine ulaşılacak

Büyükçekmece Göl Vadisi’nde hayata geçirdikleri Batı Mahal projesinin çok özel bir lokasyonda yer aldığını ifade eden Yalçınlar Group Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yalçın, 400 dönüm arazi üzerinde sadece 150 özel villa projesi tasarladıklarını belirtiyor. Konum itibariyle Batı Mahal villalarının Türkiye'nin önde gelen eğitim kurumlarına, sağlık kuruluşlarına, AVM ve marketlere çok yakın mesafede olduğunu dile getiren Yalçın, yakın çevrede 10 kolej, üç üniversite, altı özel hastane, yedi AVM ve yedi süpermarket olduğunu kaydediyor.


Batı Mahal villalarının doğanın içinden ve göl kıyısından Büyükçekmece merkezine hızlı ulaşım imkanı sağladığına değinen Yalçın, TEM'in beş dakika, Mahmutbey gişelerinin 10 dakika, Yeşilköy ve yeni havalimanının ise sadece 20 dakikalık mesafede yer aldığını belirtiyor. 


Yalçın son olarak yapılan yollardan birinin ise, Batı Mahal'in hemen yanındaki Pelican Hill önünden başlayacak Alman Liseliler Vakfı ve MEV Koleji önünden geçerek Büyükçekmece merkezine bağlanacağını ifade ediyor.


Yalçınlar Group - 1958 yılından bu yana fotoğrafçılık sektöründe faaliyet gösteren ve sektörün kurucuları arasında yer alan Yalçınlar, geniş bir ürün gamına sahip bulunmakta ve dünyaca ünlü markaların her segmentten ürününü son kullanıcıyla buluşturmaktadır. Büyük yatırımlarla teknolojik altyapısını sürekli geliştiren ve dünya devi markaların Türkiye temsilciliğini sürdüren Yalçınlar, sektörde gerçekleştirilmiş marka araştırmalarında en iyi bilinen ilk marka konumunda bulunmaktadır. 2003 yılından itibaren perakendecilik faaliyetlerine ağırlık veren Yalçınlar, fotoğrafçılık sektöründe dünya markalarının ilk ürün lansanlarını gerçekleştirdikleri en çok tercih edilen partner durumuna yükselmiş bulunmaktadır. Konusunda uzman şirketlerle stratejik ortaklıklar kuran Yalçınlar, güçlü ve dışa bağımlı olmayan mali yapısı, köklü tedarikçi ilişkileri ve uzmanlığıyla yapı sektörüne de güçlü bir adım atmış, ses getiren, farklılık yaratan projeleri gerçekleştirmeye başlamıştır.  Web: http://www.batimahal.com/