Batı Mahal'in inşaatı devam ediyor! 840 bin dolara!

Batı Mahal'in inşaatı devam ediyor! 840 bin dolara! Batı Mahal'in inşaatı devam ediyor! 840 bin dolara!

Firma: Yalçınlar Group

Proje: Batımahal

Yalçınlar Group tarafından Büyükçekmece Göl Vadisinde Göl Mahaden sonra ikincisine başlanan BATI MAHAL “ kara - kışa, krize “ meydan okuyor...Pelican Hill mahallesinde yaklaşık 400 dönümlük “ tek parselde ” gerçekleştirilen “ iki katta villa “ projesinin yaratıcısı  Yalçınlar Group  pazarlama ve satış koordinatörü BİLGE ÖZDEMİR, BATI MAHAL  proje kaba inşaat seviyesinin %25 seviyelerine eriştiğini bildirdi.

3 etap’ da projelendirilen BATI MAHAL’ de müstakil villa teslim tarihleri EKİM-2016, ŞUBAT-2017 ve AĞUSTOS-2017 olarak planlandı.


Büyükçekmece Göl Vadisi  villa projeleri içinde “ en ileri teslim standartlara “sahip olan BATI MAHAL anahtar teslimi “ yerleşim ve yaşama hazır “ teslim ediliyor.

Fiyatların 840.000-$ + KDV’ den başladığı Batı Mahal’ de; peşinat sonrası konut teslim sürecine kadar ödeme kolaylıkları sunuluyor.


BİLGE ÖZDEMİR, BATI MAHAL  “iki katta villa “ konsepti hakkında daha ayrıntılı bilgi için 0212 886 1 900’ den konsept satış ofisine telefonla erişimin veya haftanın her günü açık olan Büyükçekmece Göl Vadisi ofislerinin ziyaretin mümkün olduğunu belirtiyor. projeye sor