Batman'daki metruk bina yıkıldı!

Batman'daki metruk bina yıkıldı!


Batman Belediyesi'ne yapılan müracaatları değerlendiren Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Karşıyaka Mahallesinde yer alan metruk bir binanın yıkımını gerçekleştirdi.Batman Belediyesi'ne yapılan müracaatları değerlendiren Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Karşıyaka Mahallesinde bulunan metruk bir binanın yıkımını gerçekleştirdi.


Karşıyaka Mahallesi 312 Sokak sakinlerinin Belediyemize yaptığı müracaatları değerlendiren Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı yıkım ekipleri, yaptıkları ön incelemenin ardından binanın metruk ve yıkılabilir sonucuna vardı.

 

Binanın çevreye tehlike arz edecek yapı olduğuna kanaat getiren ekiplerimiz, binanın kontrollü şekilde yıkımını gerçekleştirdi.

 

Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket AKSOY: “Halkımızın canına, malına zarar verebilecek binaların kontrollü bir şekilde yıkımının gerçekleştirildiğini” söyledi. Başkan Vekili AKSOY: “Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimizin, bu ve buna benzer metruk binaların tespiti ve müracaatlar dahilinde bina yıkımlarının devam edeceğini” sözlerine ekledi.Batman Belediyesi