Bayat Belediyesi alt ve üst yapı çalışmaları yapıyor!

Bayat Belediyesi alt ve üst yapı çalışmaları yapıyor!

Her mahalleye hizmet götüren Bayat Belediyesi, alt yapı ve üst yapı çalışmalarına hız kesmeden sürdüyor. Belediye Başkanı Ekrem Ünlü, devam eden yaya kaldırım, bordür ve kilitli parke taşı döşeme çalışmalarını yerinde inceleyerek bildi aldı.


Bayat Belediyesi, alt yapı ve üst yapı çalışmalarına hız kesmeden sürdüyor. 


Her mahalleye hizmet götüren Bayat Belediyesi, halkında takdirini topluyor. Çelebi, Hatıplar Sokak ve Şahinler Sokakta geçtiğimiz ay hummalı bir çalışma sergileyen Bayat Belediyesi, bu bölgelerin bordür ve kilitli parke taşı döşeme çalışmalarını tamamlarken, Osman Yıldırım ve Çankırı caddeleri, Üngörler, Kızılbayır ve Hilal, İğdeli, Çakırlar ve Cami Sokak üzerinde bulunan yaya kaldırım, bordür ve kilitli parke taş döşeme çalışmaları devam ediyor. 


Belediye Başkanı Ekrem Ünlü, devam eden yaya kaldırım, bordür ve kilitli parke taşı döşeme çalışmalarını yerinde inceleyerek bildi aldı."İnsanların en hayırlısı, insanlara en fazla hizmet edendir" düsturu ile hizmete devam ettiklerini kaydeden Başkan Ünlü;" Bu doğrultuda gece gündüz demeden imkânlarımız ölçüsünde su, kanalizasyon ve çevre temizliği gibi hayati hizmetlerin yanında, Hizmet Belediyeciliği alanında her mahallemizin her noktasında yaya kaldırım, bordür ve kilitli parke taşı döşeme çalışmaları devam ediyor. Bizde mazeret olmaz, hizmet olur. Belediyecilik kesinlikle ağalık efendilik değildir. Emir, ferman makamı hiç değildir. Belediyecilik, insanlara hizmet götürmektir. İnsanlara hizmet etmektir. İnsanları doğru ve adil bir şekilde yönetmektir. Biz geldiğimiz günden beri bunu gösteriyoruz ve göstermeye devam edeceğiz" dedi.


Habertürk