Bayrampaşa eski Cezaevi Alanı Dönüşüm Projesi'nde neler olacak?

Bayrampaşa eski Cezaevi Alanı Dönüşüm Projesi'nde neler olacak? Bayrampaşa eski Cezaevi Alanı Dönüşüm Projesi'nde neler olacak?

Bayrampaşa eski Cezaevi Alanı Kentsel Dönüşüm Projesiyle ilgili ilçedeki yerel basın mensupları, Bayrampaşa Belediye Başkan Yardımcısı Naser Şimşek ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi yetkilileri tarafından bilgilendirildi.


İstanbul Büyükşehir ve Bayrampaşa Belediyesi’nin merakla beklenen eski cezaevi alanı kentsel dönüşüm projesi hakkında yerel basın mensuplarına detaylı bilgi verildi. Cezaevi alanı Kentsel Dönüşüm Ofisi’nde Belediye Başkan Yardımcısı Naser Şimşek ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi yetkililerinin başkanlığında yapılan bilgilendirme toplantısına gazeteciler Cemil Sağlam, Mehmet Ceylan, Yılmaz Birinci, Selahattin Bölükbaşı, Osman Tarlacı ve İrfan Sancaklı katıldı. Toplantıda Bayrampaşa Belediyesi Kentsel Tasarım Müdürü Metin Aygün de hazır bulundu.


Toplantının açılış konuşmasını yapan Başkan Yardımcısı Naser Şimşek, “Projeyle ilgili bilgi kirliliğini önlemek, zihinlerdeki soruları cevaplandırmak için sizlerle bir araya geldik. Üret-boşalt-aktar-sürdür yöntemiyle hayata geçirilecek projemizin ana amacı daha yaşanabilir ve daha modern bir Bayrampaşa inşa etmek. Mahalle kültürünü bozmadan yerinde dönüşümün en güzel örneğini ortaya koyacağız inşallah” dedi.


Büyükşehir Belediyesi yetkilileri de, sunum eşliğinde, projeyle ilgili detayları paylaştı. Alana kentsel dönüşüm kapsamında; modern konutların yanı sıra hastane, otopark, cami, okul, pazar yeri, spor salonları, bisiklet ve yürüyüş yolları, kütüphane, kreş, kafe, sinema, tiyatro, sergi ve ticaret alanları yapılacağının bilgisi verildi.


Sunumun ardından soru-cevap şeklinde süren toplantının sonunda toplu halde fotoğraf çekildi.Bayrampaşa Belediyesi


Haber Ayrıntılı Haber Gazetesi'nde şöyle yer aldı,


İstanbul Biiyükşehir ve Bayrampaşa Belediyesfnin merakla beklenen eski cezaevi alanı kentsel dönüşüm projesi hakkında yerel basın mensuplarına detaylı bilgi verildi. 


Cezaevi alanı Kentsel Dönüşüm Ofısi'nde Belediye Başkan Yardımcısı Naser Şimşek ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi yetkililerinin başkanlığında yapılan bilgilendirme toplantısına gazeteciler Cemil Sağlam, Mehmet Ceylan, Yılmaz Birinci, Selahattin Bölıikbaşı, Osman Tarlacı ve İrfan Sancaklı katıldı.Toplantının açılış konuşmasını yapan Başkan Yardımcısı Naser Şimşek, "Projeyle ilgili bilgi kirliliğini önlemek, zihinlerdeki soruları cevaplandırmak için sizlerle bir araya geldik. Üret-boşalt-aktar-sürdür yöntemiyle hayata geçirilecek projemizin ana amacı daha yaşanabilir ve daha modern bir Bayrampaşa inşa etmek. Mahalle kültürünü bozmadan yerinde dönüşümün en güzel örneğini ortaya koyacağız inşallah" dedi. 


Ayrıntılı Haber 
Haber İstanbul Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


Bayrampaşa eski Cezaevi Alanı Kentsel Dönüşüm Projesiyle ilgili ilçedeki yerel basın mensupları, Bayrampaşa Belediye Başkan Yardımcısı Naser Şimşek ve İstanbu Büyükşehir Belediyesi yetkilileri tarafından bilgilendirildi.


İstanbul Büyükşehir ve Bayrampaşa Belediyesi'nin merakla beklenen eski cezaevi alanı kentsel dönüşüm projesi hakkında yerel basın mensuplarına detaylı bilgi verildi. Cezaevi alanı Kentsel Dönüşüm Ofisi'nde Belediye Başkan Yardımcısı Naser Şimşek ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi yetkililerinin başkanlığında yapılan bilgilendirme toplantısına gazeteciler Cemil Sağlam, Mehmet Ceylan, Yılmaz Birinci, Selahattin Bölükbaşı, Osman Tarlacı ve İrfan Sancaklı katıldı. Toplantıda Bayrampaşa Belediyesi Kentsel Tasarım Müdürü Metin Aygün de hazır bulundu. 


Toplantının açılış konuşmasını yapan Başkan Yardımcısı Naser Şimşek, "Projeyle ilgili bilgi kirliliğini önlemek, zihinlerdeki soruları cevaplandırmak için sizlerle bir araya geldik. Üret-boşalt-aktar-sürdür yöntemiyle hayata geçirilecek projemizin ana amacı daha yaşanabilir ve daha modern bir Bayrampaşa inşa etmek. Mahalle kültürünü bozmadan yerinde dönüşümün en güzel örneğini ortaya koyacağız inşallah" dedi. 


Büyükşehir Belediyesi yetkilileri de, sunum eşliğinde, projeyle ilgili detayları paylaştı. Alana kentsel dönüşüm kapsamında; modern konutların yanı sıra hastane, otopark, cami, okul, pazar yeri, spor salonları, bisiklet ve yürüyüş yolları, kütüphane, kreş, kafe, sinema, tiyatro, sergi ve ticaret alanları yapılacağının bilgisi verildi. 

Sunumun ardından soru-cevap şeklinde süren toplantının sonunda toplu halde fotoğraf çekildi. 


İstanbul Gazetesi