Bayrampaşa Pashadora satış!

Bayrampaşa Pashadora satış! Bayrampaşa Pashadora satış!

Firma: Mutlu İnşaat

Proje: Pashadora

Toplam 50 bin metrekare alan üzerinde konumlanan Bayrampaşa Pashadora satış bilgilerine göre projede konut sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Proje İstanbul Avrupa yakası Bayrampaşa bölgesinde inşa ediliyor...Mutlu İnşaat projesi olarak yaşama geçirilen Bayrampaşa  Pashadora  satış bilgilerine geçmeden önce projenin diğer detaylarına değinelim. Projede satış süreci devam ediyor.  


Kafe, spor alanları, güvenlik, spor alanları, oyun alanları gibi sosyal olanakların yer aldığı Pashadora Residence projesi, İstanbul Avrupa yakası Bayrampaşa'da yükseliyor. 


Dairelerin alanlarının 70 metrekare ile 272 metrekare arasında değiştiği Bayrampaşa Pashadora satış bilgileri kapsamında banka kredisi ile konut sahibi olmak mümkün. Dairelerin; 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak dizayn edildiği Bayrampaşa Pashadora projesinde teslimler Haziran 2015 tarihinde gerçekleşecek. 


Konut sahibi olmak isteyenlerin banka kredisi kullanabildiği Bayrampaşa Pashadora satış hakkında detaylı bilgi aklmak için 0212 442 00 11 numaralı telefonu arayabilirsiniz. 


Bayrampaşa Pashadora Residence iletişim

Telefon: 0212 442 00 11

Web adresi: http://www.pashador.com/

Merve AKDOĞAN/Emlakkulisi.com


projeye sor