BEM İç Mimarlık bölümü öğrencileri mezun oluyor!

BEM İç Mimarlık bölümü öğrencileri mezun oluyor! BEM İç Mimarlık bölümü öğrencileri mezun oluyor!

Bilişim Eğitim Merkezi, 2011-2012 eğitim yılı İç Mimarlık ve Dekorasyon Bölümü Mezunlarına özel bir tören düzenliyor.Bilişim sektörünün öncülerinden olan Bilişim Eğitim Merkezi, kaliteli eğitim konusunda yazılımların her zaman en güncel versiyonlarını ve en son teknolojiyi kullanırken, Autodesk, Adobe, Microsoft, Cisco, Sta4-CAD Yetkili Eğitim Merkezi olarak eğitiminizi sertifika ile destekliyor.


Mesleki anlamda kendini ilerletmek isteyen, kariyerini, hayallerini, hedeflerini ertelemek istemeyen tüm gençler için Bilişim Eğitim Merkezi, her zaman “Öğretme Garantisi”nden yola çıkarak, alınan eğitimi tekrar edebilme olanağı sağlıyor. 


İç mimarlık ve dekorasyon gibi diğer akademik programlarda da kursiyerlerine meslek edindirmeye yönelik eğitimler veren Bilişim Eğitim Merkezi, tecrübeli eğitim kadrosuyla da öne çıkıyor.


İki dönemden oluşan eğitimlerini başarıyla tamamlayan İç Mimarlık ve Dekorasyon Bölümü mezunları, 20 Eylül’de Bakırköy şubemizde düzenlenecek mezuniyet töreninde eğitim sertifikalarını alarak iş dünyasına adım atmış olacaklar.