Best Deal LL C Emlak Danışmanlığı Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Best Deal LL C Emlak Danışmanlığı Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Best Deal LL C Emlak Danışmanlığı Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Best Deal LL C Emlak Danışmanlığı Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 350 bin TL sermaye bedeli ile Ahmad Dahklalah ve Masud Haider tarafından kuruldu.Best Deal LL C Emlak Danışmanlığı Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 350 bin TL sermaye bedeli ile Ahmad Dahklalah ve Masud Haider tarafından kuruldu.

Best Deal LL C Emlak Danışmanlığı Dış Ticaret Limited Şirketi konusu:
1- Her türlü emlak, her türlü gayrimenkul ve özellikle siteler, plazalar, marketler, depolar, soğuk hava depoları, villa tatil köyleri, devre mülk, apart otel, motel, kamping gibi turistik tesisler, organize sanayi bölgeleri, spor kompleksleri, mesken, ev, apartman, işyeri, arsa, arazi gibi gayrimenkulleri almak, satmak, satın almak, kiralamak, kiraya vermek ve yatırım danışmanlığını yapmak. 2- İnşaat malzemeleri, demir, bakır, kum, çakıl, mıcır, çimento, kireç, tuğla, kiremit, seramik, çini, fayans, karo,mozaik mamulleri, tuğla, taş, mermer, yer döşemeleri, boya, nalburiye malzemelerinin toptan ve perakende olarak alımı, satımı, ithalatı ve ihracatını ve üretimini yapmak, bayilikler ve mümessillikler almak, kendine bağlı bayilikler kurmak. 3- Her nevi inşaat ve nalburiye malzemelerinin alet, edevatının imaline mahsus atölye ve fabrika kurmak, kiralamak, kiraya vermek, işletmek, bu maddelerin iç ve dış ticaretini yapmak.

Adres: Haseki Sultan Mah. Turgut Özal Millet Cad. Adasaray Apt. N:53/6 FATİH