24 / 05 / 2022

Betofiber'e eleman alınacak

Betofiber'e eleman alınacak

Betofiber Yapı Elemanları, fiber katkılı beton elemanları, söve, silme ve cephe panelleri üretimi yapan tesisinde çalışmak üzere çeşitli elamanlar arıyor. 

Betofiber Yapı Elemanları firması yeni kurulan tesisinde çalışmak üzere, en az 3 yıl deneyimli,  iş programı ve raporlama yapabilen, şantiye montaj sorumluluğunu yürütecek, iyi derecede Auto CAD ve tercihen 3D programları kullanabilen, mimar veya inşaat mühendislerini ‘Proje Sorumluları' arıyor. Tecrübeli ‘İmalat Teknikerleri' ve ‘İmalat Formenleri' de arayan Betofiber Yapı Elemanları firması, polyester kalıp üretimi yapabilecek ‘Polyester Kalıp Ustaları ve Yardımcıları',  ahşap kalıp üretimi yapabilecek ‘Ahşap Kalıp İşleri Ustaları ve Yardımcıları', kalıp karkas üretiminde çalışacak ‘Demir Doğrama Ustaları ve Kaynakçılar' ve ‘Panel Montaj Ustaları ve Yardımcıları' branşlarında da istihdam yapacak.

 

İstanbul Anadolu yakasında ikamet etmesi istenen adaylar, 0216 386 19 10 no'lu faksa veya [email protected] e-mail adresine resimli özgeçmişlerini gönderebilirler.