Beylikdüzü Beylik Pazarı eski yerine taşınacak!

Beylikdüzü Beylik Pazarı eski yerine taşınacak! Beylikdüzü Beylik Pazarı eski yerine taşınacak!

AK Parti Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı Mustafa Necati Işık, Beylik Pazarı’nın eski yerine taşınacağını müjdeledi.

AK Parti Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı Mustafa Necati Işık, ilçe halkının sesine kulak verdi. Işık, Beylik Pazarı’nın eski yerine taşınacağının müjdesini verdi. Uzun zamandır Beylikdüzü Barış Mahallesinde halka hizmet veren, 2015 yılında ise vatandaşların görüşü alınmadan ani bir kararla Beylikdüzü Belediyesi tarafından Adnan Kahveci Mahallesine taşınan Beylik Pazarı 1 Nisan’dan itibaren eski yerine taşınacak. 

Seçim çalışmaları kapsamında en önem verdiği projelerden birinin  Beylik Pazarı’nın eski yerine dönmesi olduğunu söyleyen Mustafa Necati Işık “Beylikdüzünün beklediği, hak ettiği yenilenmeyi sağlayacak projeleri hayata geçirmek için gün sayıyorum. Beylikdüzünün sembolü haline gelen Beylik Pazarının Barış Mahallesinde tekrar kurulmasının ne kadar arzu edildiğini, özlenen bir durum olduğunu biliyorum. 1 Nisan itibariyle ilk işlerimizden biri olacak. Beylik Pazarını yeniden kuracağız ve aynı zamanda şu anda Adnan Kahveci Mahallesindeki pazarı da devam ettireceğiz” açıklamasında bulundu.

CHP’li Beylikdüzü Belediyesi, 2015 yılında alınan ani bir kararla Beylik Pazarını Barış Mahallesinden, Adnan Kahveci Pazarına taşımıştı. Sosyal medyada ve sözlüklere konu olan bu taşınma nedeniyle birçok kişi mağdur olmuştu.