Beylikdüzü Kalekent ne zaman teslim?

Beylikdüzü Kalekent ne zaman teslim? Beylikdüzü Kalekent ne zaman teslim?

Firma: Gül İnşaat ve Liv Yapı

Proje: Kale Kent Beylikdüzü

Kalekent Beylikdüzü'nde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak dizayn edilen daireler yer alıyor. Proje 100 bin metrekare arsa üzerinde yükseliyor. Peki Beylikdüzü Kalekent ne zaman teslim edilecek?


"Beylikdüzü Kalekent ne zaman teslim?" sorusunu yanıtlamadan önce kısaca projenin özelliklerinden bahsedelim. Gül inşaat Liv Yapı ve 3S Kale işbirliğinde inşa edilen proje 1,471 daireden meydana geliyor.


Kalekent Konutları fiyatları 262 bin TL'den başlıyor. Projenin ödeme planı kapsamında yüzde 1 peşin ödemelerde, yüzde 24'lük tutar 1 yıl sonra ödeniyor, kalan yüzde 75'lik kısım için ise banka kredisi kullanılıyor.


Kalekent Evleri daire tipleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlandı. İstanbul Beylikdüzü'nde hayata geçirilen projede konutların alanları 59 metrekareden başlangıç gösteriyor. 


Gül İnşaat Kalekent'te seyir terasları, su oyunları, tenis kortu, yapay adalar, su basamakları, fitness center, Türk hamamı, sauna, yürüyüş ve bisiklet parkurları, açık ve kapalı yüzme havuzları gibi sosyal yaşam alanları bulunuyor. 


Beylikdüzü Kalekent ne zaman teslim?

Kalekent 1. Etap teslimleri Aralık 2015 tarihinde, 2. Etap teslimleri ise Aralık 2016 tarihinde gerçekleşecek. Satışları devam eden projede 60 ay 0 faiz avantajı ile konut sahibi olunabiliyor. 


Kalekent projesi ulaşım: Adnan Kahveci Mah. Anadolu Cad. No: 22,Beylikdüzü/İstanbul


Beylikdüzü Kalekent telefon: 444 38 07   

Web: http://www.kalekent.com.tr/

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor