Bilgili Holding'ten Bodrum Bodrum fiyat listesi! 610 bin euroya!

Bilgili Holding'ten Bodrum Bodrum fiyat listesi! 610 bin euroya!

BodrumBodrum, B, C, D ve E tipi olmak üzere 4'e ayrıldı.. Projedeki konutlardan C tipindeki dairelerin fiyatları 610 bin eurodan başlıyor. BodrumBodrum, Arif Özden, Sinan İzgi ve Tanju Özelgin gibi usta mimarların imzasını taşıyor

Bilgili Holdingin hayata geçirdiği BodrumBodrum, Arif Özden, Sinan İzgi ve Tanju Özelgin gibi usta mimarların imzasını taşıyor.

Yalıkavak Tilkicik koyunda toplam 26 bin metrekarelik alan üzerinde, 80 adet villa ve az sayıda daireden oluşan BodrumBodrum, teknolojinin son imkanlarından yararlanarak, birinci sınıf malzemeler ile konfor, huzur ve kolaylık kadar beş duyuya da hitap etmek üzere tasarlandı.

3 farklı tipte 2+1 ve 3+1 villa ve az sayıda da 2+1 daire tipinden oluşan projede, 16 adet dubleks villa ve kendilerine özel serinleme havuzuna sahip olan B tipi evler 237 metrekare ile 266 metrekare arasında değişiyor.  Boyutları 237 metrekare ile 284 metrekare arasında farklılık gösteren C tipi evler 40 adet villadan oluşurken, koyun tüm manzarasına hakim D tipi evler ise 251 metrekare ile 287 metrekare arasında alternatifler sunuyor.

Evlerin içleri kadar dışına da önem gösterilen BodrumBodrum projesinde B, C ve D tiplerinin bahçeleri, terasları, balkonları, verandaları ve özel havuzları bulunuyor. Çatı terasının yanı sıra 2 odalı daire seçenekleri bulunan 12 adet 152 metrekare E tipi teraslı daireler muhteşem bir tatil için ideal olmakla birlikte Yalıkavak Tilkicik koyunun muhteşem manzarasını en iyi şekilde sunuyor.

Proje kapsamında yer alan konutların fiyatları şu şekilde;

B tipi evler  237metrekare ile 266 metrekare / 720-770 bin euro arasında
C tipi evler 237 metrekare ile 284  metrekare / 690-770 bin euro arasında
D tipi evler 251 metrekare ile 287 metrekare / 610-660 bin euro arasında
E tipi  daire ( 1 odalı veya 2 odalı+ çatı teraslı ) 152 metrekare ..310 bin euro olarak belirlendi. 

Göz alabildiğince uzanan, eşsiz bir deniz manzarasına sahip olan ve evlerin denize çok yakın olduğu BodrumBodrum, bu muhteşem deniz manzarasına açılan ahşap kaplamalı verandaları, 200 metre uzunluğunda özel, temiz ve sakin plajı, tekneler için özel iskelesi, yüzme havuzları, yüzen güneşlenme ve dinlenme alanları, cafe-restaurant ve fitness salonunun yanı sıra evlere ulaşımı sağlayan, yeraltından geçerek kapalı otoparka bağlanan özel araç yoluyla birlikte kapalı misafir otoparkı sunarak, Bodrumun tüm güzelliklerini hiç yaşamadığınız bir fark ile sunuyor. 12 ay boyunca kullanıma hazır olacak evlere, 24 saat teknik servis, housekeeping ve catering servisi sunan BodrumBodrum yaşadığınız her mevsimi sizin için unutulmaz kılıyor. 

0 212 381 22 22

http://www.bodrumbodrum.com.tr/

 


Kübra Genç/Emlakkulisi.com