18 / 08 / 2022

Bitcoin'de 10 milyar dolarlık kayıp! Yatırımcılara büyük şok! 

Bitcoin'de 10 milyar dolarlık kayıp! Yatırımcılara büyük şok! 

SEC başkanının CNBC röportajının ardından kriptoların devi Bitcoin'de bir son dakika gelişmesi yaşandı. Bitcoin'in piyasa değeri 10 milyar dolar düştü. Kripto para piyasası geçen hafta yaşadığı düşüşten kurtulmak için çabalarken, amiral gemisi dijital varlık olan Bitcoin'de bir son dakika gelişmesi yaşandı.

Bitcoin de 10 milyar dolarlık kayıp! Yatırımcılara büyük şok! 

Bitcoin, Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) başkanı Gary Gensler'in açıklamalarının ardından bir darbe daha yedi.

Peki Bitcoin bugün ne kadar? Bitcoin'de son durum ne? Kripto paraların devinde neler oluyor? İşte yatırımcıların merakla beklediği o soruların cevapları...Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.