10 / 08 / 2022

Bitcoin'de yatırımcıları şok eden gelişme! Resmen çakıldı! Şimdi ne olacak?

Bitcoin'de yatırımcıları şok eden gelişme! Resmen çakıldı! Şimdi ne olacak?

Sabaha karşı saat 03:00'te 31 bin doların üzerinde olan Bitcoin, 1.5 saatte 30 bin doların altına düştü. Peki Bitcoin'de neler oluyor? Bitcoin ne kadar? İşte ayrıntılar...Sabaha karşı saat 03:00'te 31 bin doların üzerinde olan Bitcoin, 1.5 saatte 30 bin doların altına düştü. Bu sabah itibarıyla günlük yüzde 5.3 değer kaybı yaşayarak 29 bin 510 seviyesine indi. Bitcoin'de neler oluyor? İşte ayrıntılar...

Bitcoin son haftalarda sık sık tekrarlandığı gibi dünkü artışından sonra bugün tekrar 30 bin doların altına düştü. Dünyanın en popüler kripto parası dün küresel borsalara paralel hareket etmiş ve 31 bin 600 doları aşmıştı. 

Bitcoin de yatırımcıları şok eden gelişme! Resmen çakıldı! Şimdi ne olacak? 

Fakat dün Asya piyasalarının açılışıyla hızla değerlenen dev kripto Bitcoin'de bugün durum tersine döndü. 

Peki Bitcoin'de neler oluyor? Bitcoin ne kadar? İşte ayrıntılar...Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.