Bodrum'da 'Türkiye Sahilleri Emlak Yatırım' toplantısı yapılacak

Bodrum'da 'Türkiye Sahilleri Emlak Yatırım' toplantısı yapılacak

Bodrum'da 24-25 Mayıs tarihlerinde ABD 'li Ünlü Mimar Michael Sorkin'in de katılacağı INVESTATE'08 Türkiye Sahilleri Emlak Yatırım Buluşması" toplantısı gerçekleştirilecek.


IKON Events ve Akın Nalça Modular Spaces'in düzenlediği INVESTATE'08 Türkiye Sahilleri Emlak Yatırım toplantısında Türkiye sahillerine yatırım yapacak kişileri bir araya getirecek. Toplantı, yatırımcıları, alıcıları, yerel yöneticileri ve gayrimenkul ile turizm sektörünün gelişimine ilgi duyanları 24-25 Mayıs tarihlerinde Bodrum'da buluşturacak. Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay'ın da davetli olduğu konferansta, katılımcılar, Bodrum ve bağlı yerleşimlerin belediye başkanları, konuyla ilgili akademisyenler ve bürokratlar bir arada olacak.
Konferans'ın konuk konuşmacısı New York Üniversitesi Kentsel Tasarım Bölümü Başkanı dünyaca ünlü mimar Michael Sorkin olacak. Sorkin İstanbul'da düzenlenen 22'nci Dünya Mimarlık Kongresi'nde İstanbul'un kentsel sorunlarının çözülmesi için İstanbul'un büyümesinin engellenmesi gerektiğini söylemişti.
INVESTATE'08 Türkiye Sahilleri Emlak Yatırım Buluşması, bu önemli konferansın yanı sıra yatırımcılara projelerini tanıtmak için çok özgün bir platform sağlayacak. Katılımcılar, kendilerine ait sunum alanlarında ziyaretçiler ile buluşacaklar. Konferansın düzenlendiği yerin bölge halkını, yatırımcıları ve sektör ilgililerini bilinçlendirmeyi ve kıyılardaki yatırımların katılımcı bir modelle geliştirmesi amaçlanıyor.