Bosch kurutma makineleri yüzde 40 indirimli!

Bosch kurutma makineleri yüzde 40 indirimli!

Bosch Ev Aletleri, sonbaharla birlikte havalar da kötüleşmeye başlayınca artan “bunca çamaşırı nerede ve nasıl kurutacağım?” derdine son derece cazip bir kampanya ile çözüm sunuyor.Bosch Ev Aletleri, sonbaharla birlikte havalar da kötüleşmeye başlayınca artan “bunca çamaşırı nerede ve nasıl kurutacağım?” derdine son derece cazip bir kampanya ile çözüm sunuyor. Tüm Bosch kurutma makineleri, Eylül ayı boyunca, yüzde 40 indirim fırsatıyla sunuluyor.


Doğa dostu teknolojileriyle gelecek nesilleri düşünen, doğal kaynakları korurken aynı zamanda tüketicilerinin hayatını kolaylaştıran Bosch Ev Aletleri’nin Eylül ayına özel yüzde 40 indirimli kurutma makinesi kampanyası başladı. Sonbaharda henüz kaloriferler yanmadığı  için çamaşırlar evde günlerce kurumuyor. Ayrıca her an yağmur yağma olasılığı olduğu için de çamaşırı dışarı asmak ve kurutmak pek mümkün olmuyor. Bu durumda, kurutma makinesi büyük ihtiyaç haline geliyor.


Bosch’un tüm kurutma makinesi modellerinde Eylül ayı boyunca geçerli yüzde 40 indirim kampanyası ise sonbahar mevsiminin yağışlı ve nemli koşullarında en büyük sorun olan çamaşır kurutma derdine çare oluyor. Bosch kurutma makinelerinde hijyenik olarak kurutulan çamaşırlar, ütülenmeye hazır oluyor. Bu sayede, anneler, indirimli Bosch kurutma makinesinde tertemiz kurutulan önlük ve formalarını giydirerek çocuklarını gönül rahatlığıyla okula gönderiyor. Üstelik Bonus kredi kartı sahipleri peşin fiyatına 9 taksit fırsatı ile bu kampanyadan yararlanabiliyor.