10 / 08 / 2022

Brent petrol varil fiyatı bugün ne kadar? Brent petrol kaç dolar? 5 Temmuz 2022 brent petrol fiyatı...

Brent petrol varil fiyatı bugün ne kadar? Brent petrol kaç dolar? 5 Temmuz 2022 brent petrol fiyatı...

Bugün petrolün varil fiyatı cuma günkü kapanışın yüzde 1,6 üzerinde seyrediyor.  ABD'de dünkü tatil sonrası Batı Teksas tipi ham petrolün varil fiyatı 110 doları aştı.Peki brent petrolün varil fiyatı bugün ne kadar oldu? Brent petrol kaç dolar? 5 Temmuz 2022 brent petrol fiyatları...Artan resesyon endişelerine rağmen talebin güçlü kalacağına yönelik beklentiler petrolün varilinin 110 doların üzerinde tutulmasında etkili oluyor.

Bugün petrolün varil fiyatı cuma günkü kapanışın yüzde 1,6 üzerinde seyrediyor.  ABD'de dünkü tatil sonrası Batı Teksas tipi ham petrolün varil fiyatı 110 doları aştı

Peki brent perolün varil fiyatı bugün ne kadar? Brent petrol kaç dolar? 5 Temmuz 2022 brent petrol fiyatları...Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.