04 / 12 / 2023

Bu bankadan 240 aya kadar vadeyle ev sahibi olabilirsiniz! Tam 3 milyon nakit destek sağlıyor!

Bu bankadan 240 aya kadar vadeyle ev sahibi olabilirsiniz! Tam 3 milyon nakit destek sağlıyor!

Ev sahibi olmanız bu banka ile 20 yıl süreyle mümkün! Sunulan 3 milyon nakit destek ile hayalinizdeki eve sahip olabilirsiniz. Bu banka, ödeme kolaylığı ve sunduğu yüksek miktardaki nakit desteği ile ev alma hayalinizi gerçeğe dönüştürecek. Bu bankadan 240 aya kadar vadeyle ev sahibi olabilirsiniz! Tam 3 milyon nakit destek sağlıyor!

Garanti BBVA konut kredisi başvurusu nasıl yapılacak?

Garanti BBVA, ev sahibi olmak isteyen müşterilerine ve müşteri olma adaylarına 3 Milyon TL değerinde nakit desteği sunuyor. Mobil ya da internet şubesi aracılığıyla başvuruların alınması mümkün olmadığı için en yakın Garanti BBVA şubesine gidilmesi gerekmektedir. Dolayısıyla bu kredi başvurusu sadece fiziki olarak yapılabilmektedir. Belirlenen faiz oranları ise yüzde 2,88 ve 3,39 oranlarındadır. Çoğu bankada konut kredileri 120 ay vade sunarken Garanti BBVA ödeme kolaylığı sağlamak için 240 ay, yani 20 yıl vade tanımıştır. 

Garanti BBVA konut kredisi kapsamında 150 bin TL çeken biri yüzde 2,92 faiz oranından yararlanmaktadır. Toplamda ödenecek tutar bu durumda 549.564,80 TL'dir. Aylık taksitlendirme tutarı ise  4.523,04 TL’dir. Diğer tutarlardaki ödeme ayrıntıları öğrenmek için en yakın Garanti BBVA şubesine başvurabilirsiniz.

Nakite ihtiyacınız varsa hemen o bankaya koşun! Faizsiz 10 bin TL fırsatından yararlanın

Garanti Bankası son dakika vererek kampanyasını açıkladı! Paraya ihtiyacı olan hiç düşünmeden buraya baksın!

Profilo BD2155WFNN Üstten Donduruculu Buzdolabı bakım ve ek garanti fırsatlarıyla satışta!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön