Bu illerde yaşayanlar dikkat! 11 yeni millet bahçesi geliyor!

Bu illerde yaşayanlar dikkat! 11 yeni millet bahçesi geliyor!Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı 9 şehirdeki millet bahçesi projeleri için düğmeye bastı...


Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı 9 şehirde toplam 11 millet bahçesi projeleri için düğmeye bastı.

Ülke genelinde kişi başına düşen yeşil alan miktarını artıran TOKİ, 9 şehirde toplam 11 yeni millet bahçesi inşa edecek. Merakla beklenen projelerin ihaleleri Mayıs ve Haziran ayları içerisinde gerçekleştirilecek İşte o millet bahçesi yatırımları...

1. İstanbul Fatih
İstanbul İli, Fatih İlçesi, Kara Surları Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 4 Mayıs 2021 tarihinde saat 14:30'da yapılacak. 

2.Balıkesir Havran
Balıkesir ili Havran ilçesi Hamambaşı Mahallesi Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale) ihalesi 5 Mayıs 2021 tarihinde saat 14:30'da yapılacak.

Bu illerde yaşayanlar dikkat! 11 yeni millet bahçesi geliyor!

3. İstanbul Sultanbeyli
İstanbul İli, Sultanbeyli İlçesi, Mimarsinan Mahallesi Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale) ihalesi 7 Mayıs 2021 tarihinde saat 14:00'te yapılacak.

4.Van Edremit 
Van İli, Edremit İlçesi, Erdemkent Mahallesi Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale) ihalesi 21 Mayıs 2021 tarihinde saat 14:00'te yapılacak.

5. Kocaeli Gebze 
Kocaeli İli, Gebze İlçesi, Sultan Orhan Mahallesi Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale) ihalesi 25 Mayıs 2021 tarihinde saat 14:00'te yapılacak.

6.Yalova Merkez
Yalova İli, Merkez İlçesi, Gaziosmanpaşa Mahallesi Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İş (E- İhale) ihalesi 9 Haziran 2021 tarihinde saat 14:30'da yapılacak.

7.Isparta Merkez
Isparta İli, Merkez İlçesi, Karaağaç Mahallesi Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale) ihalesi 10 Haziran 2021 tarihinde saat 14:30'da yapılacak.

Bu illerde yaşayanlar dikkat! 11 yeni millet bahçesi geliyor!

8.  Ankara  Keçiören
Ankara İli, Keçiören İlçesi, Bağlum Karşıyaka Mahallesi Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale) ihalesi 11 Haziran 2021 tarihinde saat 14:00'te yapılacak.

9. Giresun Merkez
Giresun İli, Merkez İlçesi, Fevzi Çakmak Mahallesi Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 15 Haziran 2021 tarihinde saat 14:00'te yapılacak.

10. Hatay Antakya
Hatay İli, Antakya İlçesi Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale) ihalesi 16 Haziran 2021 saat 14:00'te yapılacak.

11. İstanbul Arnavutköy 
İstanbul İli, Arnavutköy İlçesi, Bolluca Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale) ihalesi 21 Haziran 2021 saat 14:00'te yapılacak.
 

 

İstanbul'a 3 yeni millet bahçesi müjdesi!