02 / 07 / 2022

Buğday fiyatlarıyla ilgili sürpriz gelişme! TMO'nun çiftçiye vereceği alım fiyatlarını eski müdür açıkladı

Buğday fiyatlarıyla ilgili sürpriz gelişme! TMO'nun çiftçiye vereceği alım fiyatlarını eski müdür açıkladı

Buğday fiyatlarının kaç lira olacağı TMO'nun 2022 buğday alım fiyatlarını kaç liradan açıklayacağı merakla bekleniyor. Hindistan'ın buğday ithalatını yasaklamasından sonra iyice değer kazanan buğdayın yeni sezon alım fiyatını eski TMO müdürü açıkladı! İşte 2022 buğday alım fiyatları...TMO'nun buğday taban fiyatını açıklaması beklenirken sektör temsilcileri ve büyük üreticiler buğday fiyatlarına ilişkin önerilerini açıklamaya başladı.

Adana Çiftçiler Birliği Başkanı Mutlu Doğru’nun, 1 kilogram buğdayın maliyetini 4,26 TL olarak açıklamasına tepkiler gelmişti.

Eski Toprak Mahsulleri Ofisi ve Et ve Süt Kurumu Genel Müdürü İsmail Kemaloğlu, TMO'nun 2022 yılı için çifçiye açıklayacağı 2022 buğday alımı taban fiyatıyla ilgili sürpriz açıklamalar yaptı.

Toprak Mahsulleri Ofisi'nin buğday alım stratejisini değerlendiren İsmail Kemaloğlu, "Geçen yıl hasat sonrası fiyatlar artınca devlet tepki almıştı" değerlendirmesinde bulundu.

Buğday fiyatlarıyla ilgili sürpriz gelişme! TMO nun çiftçiye vereceği alım fiyatlarını eski müdür açıkladıSorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.