09 / 12 / 2023

Bugün çeyrek, yarım, ata altın ne kadar? 28 Ekim Cuma 18, 22 ayar bilezik kaç TL?

Bugün çeyrek, yarım, ata altın ne kadar? 28 Ekim Cuma 18, 22 ayar bilezik kaç TL?

28 Ekim 2022 çeyrek, yarım, ons, cumhuriyet altını ne kadar? bugün 18, 22 ayar bilezik kaç TL? şeklinde araştırmalar yapıyor. İşte 28 Ekim Cuma 18, 22 ayar bilezik fiyatı!Altın fiyatları piyasaların açık olduğu haftanın beşinci gününde yani 28 Ekim Cuma günü sorgulanıyor. Altın 28 Ekim 2022 günü çeyrek altın ne kadar? Altın fiyatları bugün, yatırımcıların Fed’in sıkılaştırma hızını düşüreceği beklentisiyle hafif yükselerek haftalık kazanım elde etmeye hazırlanıyor. Spot piyasada altının ons fiyatı yüzde 0.1 artıda 1,664.24 dolara yükselirken bu hafta yüzde 0.4 yükseldi.

Bugün çeyrek, yarım, ata altın ne kadar? 28 Ekim Cuma 18, 22 ayar bilezik kaç TL?

Haftanın beşinci gününde ons altının ve dolar kurundaki hareketlilik sürüyor. Altın fiyatlarına dair son güncel rakamlar ne? Altın, haftanın beşinci gününe hareketli bir başlangıç yaparak başladı. 28 Ekim Cuma gününde hafif çaplı düşüş yaşayan gram altın bin liranın hemen altında bir seviyede işlem görmeye devam ediyor.

İşte altına dair merak edilen soruların cevapları…

Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön