11 / 12 / 2023

Bugün çeyrek, yarım, ata altın ne kadar? 21 Ekim Cuma 18, 22 ayar bilezik kaç TL?

Bugün çeyrek, yarım, ata altın ne kadar? 21 Ekim Cuma 18, 22 ayar bilezik kaç TL?

21 Ekim 2022 çeyrek, yarım, ons, cumhuriyet altını ne kadar? bugün 18, 22 ayar bilezik kaç TL? şeklinde araştırmalar yapıyor. İşte 21 Ekim Cuma 18, 22 ayar bilezik fiyatı!Altın fiyatları piyasaların açık olduğu haftanın dördüncü gününde yani 21 Ekim Cuma günü sorgulanıyor. Altın 21 Ekim 2022 günü çeyrek altın ne kadar? Altında oluşan her hareket, yatırım yapmak isteyen vatandaşlar tarafından bugünlerde çok sık takip ediliyor. Gram altında yükselişler sınırlı kalmayı sürdürüyor. Özellikle geçtiğimiz gün TCMB faiz indirimleri devam ederken kurda yükselişin sınırlı kalması sonrasında ABD tahvil faizlerinde yükseliş ve ons altındaki geri çekilmeyle birlikte aşağı yönlü baskı devam ediyor.

Bugün çeyrek, yarım, ata altın ne kadar? 21 Ekim Cuma 18, 22 ayar bilezik kaç TL?

Haftanın beşinci gününde altın fiyatları ons altının ve dolar kurundaki hareketlilik devam ediyor. Altın fiyatlarına dair son güncel rakamlar ne? Altın haftanın beşinci gününe hareketli bir başlangıç yaptı. 21 Ekim Cuma gününde hafif çaplı düşüş yaşayan gram altın bin liranın altında bir seviyede işlem görmeye devam ediyor.

İşte altına dair merak edilen soruların cevapları…

Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön