21 / 03 / 2023

Bugün çeyrek, yarım, ata altın ne kadar? 29 Eylül Perşembe 22 ayar bilezik kaç TL?

Bugün çeyrek, yarım, ata altın ne kadar? 29 Eylül Perşembe 22 ayar bilezik kaç TL?

Altın fiyatları 29 Eylül 2022 çeyrek, yarım, ons, cumhuriyet altını vatandaşların gündeminde yer alıyor. Altın almak isteyenler ya da yatırımcılar 22 ayar bilezik kaç TL? şeklinde araştırmalar yapıyor. İşte 29 Eylül 22 ayar bilezik fiyatı!Altın fiyatları piyasaların açık olduğu haftanın dördüncü gününde yani 29 Eylül Perşembe günü altın fiyatları sorgulanıyor. Altın 29 Eylül 2022 günü çeyrek altın ne kadar? Altın, yatırım yapmak isteyen vatandaşlar tarafından bugünlerde çok sık takip edilmektedir. 29 Eylül Perşembe günü altın fiyatlarında meydana gelen hareketlenme altın alacaklar tarafından araştırılıyor.

Bugün çeyrek, yarım, ata altın ne kadar? 29 Eylül Perşembe 22 ayar bilezik kaç TL?

Haftanın dördüncü gününde altın fiyatları ons altının ve dolar kurunun etkisiyle değişim yaşamaya devam ediyor. Altın fiyatlarına dair son güncel rakamlar, haftanın dördüncü gününe nasıl başladığı altın yatırımcısı tarafından merak ediliyor. Altın fiyatları, doların ABD’de faiz artırımlarının devam edeceği yönünde düşünceler ve bozulan küresel ekonomik görünümden destek alarak yükselmesiyle geriledi. Altının spot piyasadaki ons fiyatı geçtiğimiz gün yaklaşık yüzde 2 yükselerek Mart’tan bu yana en büyük günlük kazanımı kaydetmesinden sonra bugün TSİ 0704 itibarıyla yüzde 0.3 düşerek 1,653.79 dolara geriledi.

İşte altına dair merak edilen soruların cevapları…
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön