Bumerang Kartal 2021'de teslim edilecek!

Bumerang Kartal 2021'de teslim edilecek! Bumerang Kartal 2021'de teslim edilecek!

Kartal’da hayata geçirilen Bumerang Kartal projesi yatırımcı ve oturum için avantajlı ve amortisman süresi ile de yüksek kârlı ofis ve daire seçenekleri sunuyor...İstanbul Anadolu Yakası Kartal’da inşaatı tamamlanan Bumerang Kartal’da giydirme dış cephe montajına başlandı. Projenin dış cephe camları solar low-E Şişecam temperli, güneş koruma ve yüksek ısı yalıtım kaplamalı özelliklere sahip.

KALİTELİ DIŞ CEPHESİ ENERJİ TASARRUFU SAĞLIYOR

Bumerang Kartal projesi konum olarak 41 kattan meydana geliyor. Projenin dış cephe malzemeleri Çuhadaroğlu sistem evi ve uygulamasını Şenyuva Alüminyum üstlendi. Uygulanacak alüminyum stick cephe dışarıdan su, rüzgar ve ses geçirimsizlik özelliğine  sahiptir. Cephe Camları ise solar low-E, temperli, reflekte, yüzde 40 gün ışığı geçirgenlikte ve yüzde 59 güneş ışığı soğurması  özelliklerine sahiptir.

YANGINA DAYANIKLI BARİYERLER

Projenin kat geçişlerinde ise yangına dayanıklı alev ve duman bariyerleri yer alıyor. Yangına dayanıklı alev ve duman bariyerleri sadece tavan-cephe birleşiminde değil, bağımsız bölümler arasında da uygulanacaktır. Bumerang Kartal yapımı devam eden, şık ve modern dış cephe tasarımıyla hem enerji tasarrufu sağlıyor hem de yangına dayanıklılığı ile can güvenliğini üst seviyelere taşıyor.

DENİZ MANZARALI, DOĞA DOSTU PROJE

Özkartallar A.Ş. imzası ile hayata geçirilen bumerang Kartal projesi konum olarak Kartal Metrosu'na 1 dakika yürüme mesafesinde yer alıyor. Bumerang Kartal'ın çevresinde adliye, hastane, AVM, havalimanı gibi önemli merkezler yer alıyor. Katların birbirini görmediği, 9. kat itibarıyla Adalar manzarasına sahip olan Bumerang Kartal projesinde teslim tarihi Aralık 2021.

60 bin metrekarelik kapalı inşaat alanına sahip, 10 bin metrekare arsa üzerine konumlandırılan proje 190 adet konut, ofis ve 14 adet mağazadan meydana geliyor. 

Bumerang Kartal Projesi’nde ofis ve konut alanlarının metrekare fiyatı 6 bin 900 TL ile 12 bin 500 TL arasında farklılık gösteriyor. Projedeki dairelerin yüzde 40’ı satıldı. Bölgede amortisman süresinin kısa oluşu yatırımcıların dikkatini çekiyor.

Bumerang Kartal'ın deniz manzarasına sahip daireleri ve ofisleri, krediye uygun, yüzde 1 KDV avantajı ile şirket bünyesinde yüzde 60’ı peşin, geri kalan yüzde 40’i proje bitiş tarihi olan Aralık 2021'ye kadar 0 komisyon ile vadelendiriliyor. Üstelik tapu masraflarından da muaf olarak satın alabiliyorsunuz.

Tel: 0 216 370 70 71
Web: http://bumerangkartal.com