Bumerang Kartal ne zaman

Bumerang Kartal ne zaman

Kartal’da hayata geçirilen Bumerang Kartal projesi yatırımcı ve oturum için avantajlı ve amortisman süresi ile de yüksek kârlı ofis ve daire seçenekleri sunuyor...

Konut faizlerinin düşmesi sektörü canlandırır mı?

Bumerang Kartal Projesi Satış ve Pazarlama Müdürü Nur Eğilmez, sıfır konut kredilerinde finansman oranının yüzde 0.79'a düşürmesinin sektör için olumlu bir gelişme olarak değerlendirdi...

Bumerang Kartal enerji verimliliği ile örnek bir proje!

Kartal'da hayata geçirilen Bumerang Kartal projesinde dış cephe giydirmesinde yüzde 75 seviye oranında tamamlandı.  Bumerang Kartal'ın dış cephesi, maksimum enerji tasarrufu sağlayacak şekilde yapılıyor.

Bumerang Kartal 2021'de teslim edilecek!

Kartal’da hayata geçirilen Bumerang Kartal projesi yatırımcı ve oturum için avantajlı ve amortisman süresi ile de yüksek kârlı ofis ve daire seçenekleri sunuyor...

Bumerang Kartal’ın dış cephesi enerji tasarrufu sağlıyor!

Anadolu Yakası’nın yükselen değeri Kartal'ın merkezi lokasyonunda yer alan Bumerang Kartal projesinde dış cephe yapımına başlandı. Projenin dış cephesi enerji tasarrufu sağlıyor. 

Bumerang Kartal'dan ev alanlar tapu harcı ödemiyor!

Kartal'ın en merkezi noktasında inşa edilen Bumerang Kartal projesinden ev satın alanlar tapu harcı ödemiyor.

Bumerang Kartal'da yüzde 15 indirim fırsatı!

Özkartallar A.Ş. tarafından Kartal'da yükselen Bumerang Kartal projesinde yatırımcılara yüzde 15 indirim fırsatı sunuluyor. Projede başlatılan indirim kampanyası Aralık ayına kadar devam edecek.

Bumerang Kartal'da metrekare fiyatları 6 bin 900 liradan başlıyor!

Anadolu Yakası'nın önemli noktası Kartal, yatırımcılarına kazandırmaya devam ediyor. Bumerang Kartal'da ofis ve konut alanlarının metrekare fiyatları 6 bin 900 liradan başlıyor.

Bumerang Kartal'da metrekare fiyatları 6 bin 900 TL'den başlıyor!

Bumerang Kartal, yatırımcısına kazandırmaya devam eden Anadolu Yakası'nın önemli noktası Kartal'da yükseliyor. Projede metrekare fiyatları 6 bin 900 TL'den başlıyor.. 

Bumerang Kartal'da yüzde 1 KDV avantajı!

Anadolu Yakası'nın önemli noktası Kartal'da yükselen Bumerang Kartal, doğayla dost özellikleriyle dikkat çekiyor. Bumerang Kartal teknik özellikleriyle ısı, ışık ve su tasarrufu da sağlıyor. 

Konut kredi faizlerinin düşmesi sektörü heyecanlandırdı!

Gayrimenkul sektörü bankaların konut kredi faizlerini indirmesini büyük bir heyecanla karşıladı. Bumerang Kartal Satış ve Pazarlama Müdürü Nur Eğilmez, inşaat sektörün canlanmasının ekonomi için çok önemli olduğunu söyledi. 

Bumerang Kartal'da geri sayım başladı!

Kartal'ın kalbinde hayata geçirilen Bumerang Kartal projesinde satışların yüzde 25'i tamamlandı. Son kata gelinen Bumerang Kartal projesinde ince inşaata da başlandı...

Bumerang Kartal'da 30'uncu kata gelindi!

İstanbul Anadolu Yakası’nın yükselen yıldızı olarak sayılan Kartal’da yükselen Bumerang Kartal projesinde 30’uncu kata gelindi.

Tual Adalar Kartal satılık daire fiyatları ne kadar?

Tual Adalar projesi 2018 yılının sonunda sahiplerine teslim edilecek. Peki Tual Adalar Kartal satılık daire fiyatları ne kadar?

Bumerang Kartal ne zaman

Bumerang Kartal ne zaman Bumerang Kartal ne zaman

İstanbul Anadolu Yakası Kartal’da inşaatı tamamlanan Bumerang Kartal’da giydirme dış cephe montajına başlandı. Projenin dış cephe camları solar low-E Şişecam temperli, güneş koruma ve yüksek ısı yalıtım kaplamalı özelliklere sahip.

KALİTELİ DIŞ CEPHESİ ENERJİ TASARRUFU SAĞLIYOR

Bumerang Kartal projesi konum olarak 41 kattan meydana geliyor. Projenin dış cephe malzemeleri Çuhadaroğlu sistem evi ve uygulamasını Şenyuva Alüminyum üstlendi. Uygulanacak alüminyum stick cephe dışarıdan su, rüzgar ve ses geçirimsizlik özelliğine  sahiptir. Cephe Camları ise solar low-E, temperli, reflekte, yüzde 40 gün ışığı geçirgenlikte ve yüzde 59 güneş ışığı soğurması  özelliklerine sahiptir.

YANGINA DAYANIKLI BARİYERLER

Projenin kat geçişlerinde ise yangına dayanıklı alev ve duman bariyerleri yer alıyor. Yangına dayanıklı alev ve duman bariyerleri sadece tavan-cephe birleşiminde değil, bağımsız bölümler arasında da uygulanacaktır. Bumerang Kartal yapımı devam...