05 / 02 / 2023

Bütçenize uygun oh be hayat varmış dedirten ankastre ocaklar Profilo'da! 25 Ocak 2023 fiyat listesi

Bütçenize uygun oh be hayat varmış dedirten ankastre ocaklar Profilo'da! 25 Ocak 2023 fiyat listesi

Profilo ile mutfağınızda kendinizi güvende hissedin. Her cebe uygun ankastre ocaklar Profilo'da hizmetinizde. Bütçenize uygun oh be hayat varmış dedirten ankastre ocaklar Profilo da! 25 Ocak 2023 fiyat listesi
Mutfakların olmazsa olmazı ev hanımlarının eli kolu olan ankastre ocaklar özellikleri ve her bütçeye uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Yemek pişirirken çok fazla altarnatif sunan ankastre ocaklar ile mutfağınız güvende.

ÜRÜNÜN ÖZELLİKLERİ

  • Mutfağınızda Profilo Ankastre setini tercih ederek, güvenlik ve şıklıktan ödün vermeden gönül rahatlığı ile yemeklerinizi pişirebilirsiniz.
  • 8 mm kalınlığında dayanıklı cama sahip olan ocakların pürüzsüz yüzeyi sayesinde yemeklerinizi pişirdikten sonra oluşacak lekeler kolaylıkla temizlenir.
  • Rüzgârın ocak ateşini söndürmesi gibi durumlarda gaz emniyet sistemi devreye girer ve gaz sızıntısını önleyerek can güvenliğinizi korur. 
  • Tekli çelik ocak ızgarası sayesinde tencerelerinizi stabilize ederek dökülmeleri ve devrilmeleri önler.
  • Aynı anda 4 büyük tencere yemeği rahatça pişirebilecek 67 cm genişlikteki ankastre ocaklar, silindirik düğmeleriyle yemek pişirirken size kolaylık sağlar.

Peki ürünün fiyat listesi nedir?
 
Geri Dön