18 / 08 / 2022

Bütün yatırımcılar İslam Memiş’in açıklamasına kilitlendi! Altın yıl sonunda ne kadar olacak? Neye yatırım yapmalıyız?

Bütün yatırımcılar İslam Memiş’in açıklamasına kilitlendi! Altın yıl sonunda ne kadar olacak? Neye yatırım yapmalıyız?

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, gram altının yıl sonundaki fiyatını açıklarken, yatırımı neye yapmamız gerektiğini açıkladı. İşte detaylar…Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş altındaki iniş çıkışları değerlendirdi. Ons altında büyük düşüş olmasına rağmen gram altının lira karşısında hala değer kazandırmaya devam etmesinin sebebini açıkladı. 

Memiş, “Gram altın 975 seviyelerine indiği zaman tekrar maliyetin düşmüş oluyor. Bu maliyet indirmeye mutlaka dikkat etmek gerekiyor. Özellikle gümüş yatırımcısı çok ofluyor, pufluyor. Ama İyi de gümüşün gram ve ons fiyatı gerçek değerinde değil ki. Dolar karşısında baskılanmış ve bu baskılanmadan sonra da hızlı ataklar olabilecek bir emtia var karşımızda. O sebep ile elinde dolar bulunduran hiç gümüş almamış yatırımcı da bu piyasadan nasibini almış olmalı" ifadelerini kullandı.

Bütün yatırımcılar İslam Memiş’in açıklamasına kilitlendi! Altın yıl sonunda ne kadar olacak? Neye yatırım yapmalıyız?Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.